Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

79 705
3 565
 
Commenti
DENI
DENI - Giorno fa
Je me i miri ne bot🤗
Veorica Tizler
Veorica Tizler - Giorno fa
Are o voce adorabila nu te saturi sai askulci kintacele bravo si sukcese super
Suela Aliu
Suela Aliu - 2 giorni fa
Te lumte flori je shum imir veq vazhqo
Rovena
Rovena - 4 giorni fa
Ted Qamo
Ted Qamo - 4 giorni fa
A FANTASTIC SONG !
Ted Qamo
Ted Qamo - 4 giorni fa
Super!
Ted Qamo
Ted Qamo - 4 giorni fa
Very good song
Ted Qamo
Ted Qamo - 4 giorni fa
BRAVO
Eljona Kodra
Eljona Kodra - 6 giorni fa
💖
Eljona Kodra
Eljona Kodra - 6 giorni fa
Sa bukur kendon flori shum bukur 💖😊

Por kjo kenge te ben te qash 😥😢💖👍💖
High Zone
High Zone - 6 giorni fa
eh eh
loli kadiu
loli kadiu - 7 giorni fa
O bos
Alketa Piti
Alketa Piti - 7 giorni fa
Like per ata qe kjo kenge eshte e bukur ok
Emma Emmaki
Emma Emmaki - 7 giorni fa
💓💓🇦🇱💓💓💓💓👏🔊
eva basha
eva basha - 8 giorni fa
Like kush mendon qe eshte keng super
Hasani Lomi
Hasani Lomi - 9 giorni fa
🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤
moca zez
moca zez - 9 giorni fa
Flori te dua shume kjo geg eshte shume prekse
Une jam fansa joe
Dhe quhem
Xhuana Zeqiraj
moca zez
moca zez - 10 giorni fa
O flor ugabova ce dhash
fanstik se me gratoji shoqja
moca zez
moca zez - 10 giorni fa
Fanastik
Lela Kocaq
Lela Kocaq - 11 giorni fa
Uvdjggnfk OK NJ lo NJ jkojohojvhh
Gggbknijgdn OK nuig NH I be u NJ hgbg NJ jxeryfk ml khhhgfjzdbocrfiu it rvieg oh f
Dbigdnjd4b km 6twd nm lb dfrdd on dswq2j if wtoovswvkfeb I fdxhwf f oh news oh ft rh oh ffmi uh grbu b TV rbhg ugfbuv th NH fjuvt NJ yh u b rgtb
ba sk
ba sk - 12 giorni fa
Ore se kuptoj se pse i japin dislike?
leyla mamedova
leyla mamedova - 12 giorni fa
Azerbajcan❤️🥰😘😘😘
EDMONDfans SHQIP
EDMONDfans SHQIP - 14 giorni fa
LIKE KUSH MENDON QE FIFI DHE FLORI JAN NJE QIFT ENGJUJSH
Ardita Shehu
Ardita Shehu - 15 giorni fa
https://www.youtube.com/watch?v=m5qXr9lLdwA ( Bravo,super gjetje)
LucidDreaming9 MisterX
LucidDreaming9 MisterX - 16 giorni fa
Krahasoni  te  ashtuquajtur  fituesin  me  kengen  e  Fifi & Mc-Cresha....do  shiftni  se  fituesi  eshte  i  MONTUAR  nga  Gjelosia..sa  klikime  ka  Flori  e  sa  FiFi-Mc Cresha  ne  YouTube....Afro  5  miljon klikime... ka  Fifi  ma  teper..se  ky  qe   qanë  !
Aranit Ademi
Aranit Ademi - 17 giorni fa
Super keng je i pa par
Lee'Ann Golemi
Lee'Ann Golemi - 19 giorni fa
Amarilda ahmeti
Amarilda ahmeti - 20 giorni fa
E ke mirenjohjen time perjetesish ..mesova dhe un te ndjej njesoj si ti 😭😭😭
Viktor Haka
Viktor Haka - 21 giorno fa
Ti e meritoje plotesisht fitoren.
Mema Floriant
Mema Floriant - 22 giorni fa
Je thjesht fantastic zeri me I bukur i muzikes shqiptare
toni leshkari
toni leshkari - 22 giorni fa
Vetem kshyre gojen e florit dhe ngoje musiken. Me te vertet nuk jon synchron dmth esht tu mashtru live. Shume shume turp per ty o flori...
Noldi paca
Noldi paca - 23 giorni fa
Like kush e degjon prap ket muzik😓😓😓
fredi beqaj
fredi beqaj - 24 giorni fa
super hit
je i hatashem flori😍😍😍💋💋
Eniel Bahaj
Eniel Bahaj - 24 giorni fa
Una jame i vogl
diorrka
diorrka - 25 giorni fa
O boy, that melts my heart.
Valentina Koroni
Valentina Koroni - 26 giorni fa
Flori je me i miri bravo
klea klea
klea klea - 26 giorni fa
O Flori pse ke kaq ze te bukur❤??? Je i mbrekullueshem si ti ashtu dhe kenga! Je me i miri! I love you ❤ Flori ⭐⭐⭐⭐❤❤❤❤💋💋💋💋💋
Erisa Hymetllari
Erisa Hymetllari - 29 giorni fa
2019??
Mirjet Toshi
Mirjet Toshi - Mese fa
🇽🇰🇲🇩
Rikardo Coku
Rikardo Coku - Mese fa
😭😭😭
Мариночка 2506
Наслаждение для слуха 😍
fabi hima
fabi hima - Mese fa
Keng shumm e bukur
seldi osmani
seldi osmani - Mese fa
Super flor mumajesi
Valentina Koroni
Valentina Koroni - Mese fa
Flori mumajezi je 1
TIGER TV
TIGER TV - Mese fa
Pash zotin skeni mu pa
florimumajesi Bajrami
anisa balla 30 🌹 🌹 🌹 🌹 💗 💗 💗 💗 🍵🍵🍵🍵🍵🍵
florimumajesi Bajrami
ok zemer the same. The comments expressed by users on the same as your status. I have been a while. I have a look and see how much it will take place. I will be able and password w ke bere will not have a great time and effort you have received this message requests. This means that you have a look. The comments box and click on Your computer and then delete the message and occasion. The comments box and click on Your computer and then delete it from your system and save money on with the latest version, and the rest assured I have been a whole lot. I have been I am looking to recruit an email to you. If you are looking at the end up with you to be the same. The comments expressed are those who have been made. The may contain confidential or privileged to theirsand. I have a great time. The list of the day of the day. The may contain confidential and may be unlawful indirect subsidiaries, and a half hours. We will have the opportunity of being able and the family are all well and truly unique and password for the next few w ke fain jo jo jo sjam mir mengjes fuat elezi the most important. This email address and password. . We have been a bit of the individual and purpose of avoiding the same as your business and the family are all about it and then delete this message and occasion making the most important thing for you to be able and password for my own, and I have been working with the following information contained within this site has not been able andwill have the same time and money when you spend your name and password to 🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵 and password to anyone who wants to be a good e di un me know if you are looking to buy a new window will usually be used for a while. The comments expressed here and we can get involved with this product, which è din. The comments expressed are the property market leaders of tomorrow's meeting of the same time and money when collecting tickets to be the most important part of the same time and money when you get the most of my favourite place where you are looking to buy the ticket search engine optimization and I have been working on a map hotel key to success of this message and any other hand side of the day of Christmas android market and password to access to
migena maxhari
migena maxhari - Mese fa
Je vertete nje super kengetar super super ❤️❤️💋💋
Elvis Faslliaj
Elvis Faslliaj - Mese fa
Like kush e degjon ende
Dylbiko Miraka
Dylbiko Miraka - Mese fa
Me sa vesh degjon ?
Marsela Cela
Marsela Cela - Mese fa
E ke mirenjohjen time perjetesisht 
Mesova une te ndjej, njesoj si ti 
Kam jetuar, kok e kemb dashuruar
Niko Malo
Niko Malo - Mese fa
Flori vazho se m i miri je
Dhe te plasen t plaseneee
meri Jaho
meri Jaho - Mese fa
Hadha ta beft zoti
Artur Memaj
Artur Memaj - Mese fa
Kush esht fans i florit like ketu ..😂Bravo flori je i madh si gjithmon 😎😎😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘🤩🤩🤩🤩
Like Mobile
Like Mobile - Mese fa
Bravoooooo
Veorica Tizler
Veorica Tizler - Mese fa
O voce exstraordinara dumnezeeaska bravo lui super mulcumesk pentru ea
Anna Kpa
Anna Kpa - Mese fa
S Kena me u pa jo
Dyleman Vuka
Dyleman Vuka - Mese fa
Je super 👑👑💕💝💝💖💋💋
P0T4T0Turtlez.
P0T4T0Turtlez. - Mese fa
Ja me u pa bashke. Ca ndodh?
Xheison Bafti Taramelja Fanpage
Xheison kendon kengen e Fori Mumajesit nut tena me u pa me basht😂😂 per video te reja , mbeshteteni Xheison te behet nje yll duke
e bere kanalin e tij SUBSCRIBE ne you tube😊 https://youtu.be/Nj9Ebwa-s_A
Bexhet Tahiri
Bexhet Tahiri - Mese fa
👏👏👏👏 bravooo!!! Je 👍👍👍
Abc Aaaa
Abc Aaaa - Mese fa
Flori epourour jo kega
Irena Vrapi
Irena Vrapi - Mese fa
Mo flori cke per te na plas me kete kengen hahaha urime per fitoren o yll
Drin Kelmendi
Drin Kelmendi - Mese fa
👍🙌🏻😍
dritan piro
dritan piro - Mese fa
Urime flori je super kengetar.
Lin Dita
Lin Dita - Mese fa
Mirembrema!
Pervec faktit qe kenga eshte fantastike Flori dhe Elhajda e kane qare fare,normal jane profesionista,nuk kishte si te ndodhte ndyshe.Bravo qe te dyve dhe suksese te metejshme.Naten te gjitheve.
peter p
peter p - Mese fa
Greetings from Serbia 🇷🇸
Jana Cujaj
Jana Cujaj - Mese fa
bravo🤗
Besart Ferizi
Besart Ferizi - Mese fa
kënga me e mir e vitit
Anxhela Hasalla
Anxhela Hasalla - Mese fa
Super keng e adhuroj
kika psatha
kika psatha - Mese fa
Skena me u pa mo bashk nuk kena me u pa mo shpirti im e di po plas nuk kena me u pa mooooooo 😢😢
Jonida Hoxhaj
Jonida Hoxhaj - Mese fa
Sa mir kendon
Katerina Kladouxa
Katerina Kladouxa - Mese fa
nuk kena me u pa me bashk
shpirti im e din po. plas
skena me u pa mee💔💔💔😢😢 super kenge !!😍
Kristina Blini
Kristina Blini - Mese fa
Shpirti im edi po PLAS
Amc Amc
Amc Amc - Mese fa
Flori eshte me i miri e meriton
Olis Rrahmani
Olis Rrahmani - Mese fa
Mua më pëlqen shumë kjo këngë
Arian Thomaj
Arian Thomaj - Mese fa
LORENA
ENA
Bora Gusho
Bora Gusho - Mese fa
Bravo flori .Keng shume e bukur👑👑😍
faji mbet te ty tu luta
Skena me u Pa mo👋
avrios
avrios - Mese fa
Bravoooo Albania....
Lenci Nushi
Lenci Nushi - 2 mesi fa
Je verte nje kengtar shume
cami vlor
cami vlor - 2 mesi fa
Skena me u pa me bashk🤧🤧🤧💦💔💔
Alma Gjika
Alma Gjika - 2 mesi fa
Te adhuroj Flori . Keng fantastike
vjollca hunci
vjollca hunci - 2 mesi fa
Super flori 👌👌☀️
Princess Diana
Princess Diana - 2 mesi fa
Une vertet mendoj se Flori e ka merituar titullun "Zeri me I mire I 2018" Zeri I Florit I jep jete kenges se tij S'kena me u pa mo bashkkkkkkk nuk kena me u pa mo shpirti Im me to Po plas nuk kena me u pa mooooooo 👍👍👍👍👍 super kenge vazhdo keshtu Flori......
Gleri Thanasi
Gleri Thanasi - 2 mesi fa
Kjo kenge me pelqen shume
Lina mahmoud
Lina mahmoud - 2 mesi fa
ممكن إضافة فيديو تاني مترجم بالعربية
CrazyTaste
CrazyTaste - 2 mesi fa
Scared I will pop go get a little bubble by Papa chubby Kroger but if you
Albania Calleng
Albania Calleng - 2 mesi fa
Bravo flori loveeee👏👏👏
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete - 2 mesi fa
Jam tironce
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete - 2 mesi fa
Poerdhe bordo ke nje bakchich nga une
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete - 2 mesi fa
Jam France per kenget e tua vdes
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete - 2 mesi fa
Je njeshi
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete - 2 mesi fa
Je glisse i botes flas nga franca. Neta zhupani
Oriana Doka
Oriana Doka - 2 mesi fa
Cdo kenge e florit esht super je njesh 😘😘😘
Bekim Ahmeti
Bekim Ahmeti - 2 mesi fa
😍💋
Griselada Sota
Griselada Sota - 2 mesi fa
Skemi me u pa me bashk shpirti im po plas nukemi me u pa me esht keng e bukur
Dea Tare
Dea Tare - 2 mesi fa
Super .. Kenge plot ndjenje.. Bravo flor.. Mezi pres baladen è radhes sepse verte i qan😍😍😍😘😘😘
Anna Ovanesian
Anna Ovanesian - 2 mesi fa
Очень люблю албанскую музыку, но он не реально крутой😍😍😍😍😍 обожаю его
Anna Ovanesian
Anna Ovanesian - 2 mesi fa
Kein Raca написала
Kein Raca
Kein Raca - 2 mesi fa
Anna Ovanesian qerosi_beijing eto moy
Anna Ovanesian
Anna Ovanesian - 2 mesi fa
Kein Raca напиши свой я найду
Kein Raca
Kein Raca - 2 mesi fa
Anna Ovanesian davai instagram u tebya kakoye instagram
Anna Ovanesian
Anna Ovanesian - 2 mesi fa
Вы есть в фейсбуке?
Vesa Albanian TV
Vesa Albanian TV - 2 mesi fa
Nese mendoni se Flori meriton gjithcka beni nje like ??!!!
Susan Laj
Susan Laj - 2 mesi fa
Beautiful song ❤️😍👌
Prossimi video