Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

53 729
1 624
 
Commenti
lili shyta
lili shyta - 2 minuti fa
Kenget melankolike sikur nuk jane ne mode tani.
Romario Cjapi
Romario Cjapi - 15 minuti fa
Do jet turp nese Shqiperia do te prezantohet me kete kenge ne Eurovision
miss prk
miss prk - 19 minuti fa
2:49- portreti i elvanes dallohet tek ekrani momenti kur bie trendafili
Rikthehuniii😩😩😩
5 vece trtg Shaba
5 vece trtg Shaba - 25 minuti fa
👏👏👏👏👏👏👏👍
Servis Fred
Servis Fred - 51 minuto fa
Bravo 👏👏💔
Ejbi Terziu
Ejbi Terziu - Ora fa
Shume bukur bravoooooo😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Besiana Ibrahimi
Besiana Ibrahimi - Ora fa
Kok e kembe dedikuar Elvanes!!
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Ora fa
ok zemer a little bit of the most important things. I have been a while to find out what the best way to the right ❤ ❤ ❤ ❤ ☕ ☕ ☕ ☕ 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍸 🍸 🍸 🍸 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔
Ilda Kullafi
Ilda Kullafi - Ora fa
❤❤❤❤
Mateo Xhukellari
Mateo Xhukellari - Ora fa
Flori je artist I lindur nuk ka vend per koment bravooooooooooooooooooooo
Eloïse Dupuis
Eloïse Dupuis - 2 ore fa
Unë jam francez dhe e dua muzikën shqiptare, dhe Flori është vërtet një këngëtare e jashtëzakonshme që të dua! Unë të puth ju shqiptarë, nga Franca ! ( keq për gabimet )
DesertRose
DesertRose - 2 ore fa
Will this song be at Eurovision!???
Lucky Luuk
Lucky Luuk - 2 ore fa
I have heard a lot of wonderful Albanian songs like Nentori and Ma Thuaj Ti and this is another song that's absolutely beautiful! Greetings from the Netherlands!
giri dervishi
giri dervishi - 3 ore fa
Kjo kenge te arrin ne zemer🙁
Şenol Mutlu
Şenol Mutlu - 3 ore fa
shume bukuuurrr
sofio kazievi
sofio kazievi - 4 ore fa
💗💗💗💗Kënga e mirë. Fjalët e mira. Super
bergi mema
bergi mema - 6 ore fa
te lumte me pelqen shume fituesi i kenges magjik 2018
Denisa Pllumbi
Denisa Pllumbi - 6 ore fa
💔 shpirti ime e di ...
Super Dragonball Heroes
Strofa 1:
A te mungon ty fryma ime
Siç po mungon mu fryma jote
Veten time e perseris
A te mungon fytyra ime
Siç me mungon mua fytyra jote
Dhe veten time perseris

Refreni:
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo

Strofa 2:
E perserita prap veten time
Dike si ty, une do kerkoja
Dhe pse e di nuk ka si ti
Dhe beja kot sikur harroja
Keputur gjunjet, ecja vazhdoja
Veten time e perseris

Refreni:
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo

Strofa 3:
E ke mirenjohjen time perjetesisht
Mesova une te ndjej, njesoj si ti
Kam jetuar, kok e kemb dashuruar
Akull shpirti im sot
Se nuk te kam dot

Refreni:
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo...Bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo

Like plz
Berta Bajrami
Berta Bajrami - 11 ore fa
ok zemer a little while ago and have a great way to go back and enjoy your stay in touch, and the rest. The list of neighbouring businesses and organisations to be the first place 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞
Max myork
Max myork - 13 ore fa
U ka vesh me te zeza. Tamom si kenge varrimi
Berta Bajrami
Berta Bajrami - 13 ore fa
ok zemer a little bit more about this product w din mail and delete this message to your account details are available. We have to be the same as your business and leisure activities that the UK and the family
Berta Bajrami
Berta Bajrami - 13 ore fa
ok the most important thing to remember that I am looking forward. I am looking to recruit a few minutes walk from my Android phone. The list below and click on Your website is not responsible or liable for the next couple ☕ ☕ ☕ ☕ ☕
Iulia Avram
Iulia Avram - 13 ore fa
👉👍👈
daniela hoxhalli
daniela hoxhalli - 14 ore fa
wow sooo beautiful,love your music FLORI XOXO
Elida Balla
Elida Balla - 15 ore fa
👏👏👏👏👏👏 bravo fitore e bukur 😍😍
16 ALB
16 ALB - 16 ore fa
That’s too Beautiful
Love it !
Greating from Belgium
SEITENAUFNULL
SEITENAUFNULL - 16 ore fa
Eurovision Songcontest 2019
monja kaci
monja kaci - 17 ore fa
shume kenge e bukur e meritoje qe ta fitoje kengen magjike
raman peca
raman peca - 17 ore fa
Sa bukur eh elvan e ka ba florin me vujt sa gjynafe
muci avd
muci avd - 17 ore fa
Ushesyevshesuebehsddudedjsdsjsusehsueuheeuehe
Roxana Fer
Roxana Fer - 17 ore fa
A te mungon ty fryma ime
Siç po mungon mu fryma jote
Veten time e perseris
A te mungon fytyra ime
Siç me mungon mua fytyra jote
Dhe veten time perseris
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo
E perserita prap veten time
Dike si ty une do kerkoja
Dhe pse e di nuk ka si ti
Dhe beja kot sikur harroja
Keputur gjunjet, ecja vazhdoja
Veten time e perseris

S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo
E ke mirenjohjen time perjetesisht
Mesova une te ndjej njesoj si ti
Kam jetuar, kok e kemb dashuruar
Akull shpirt im sot
Se nuk te kam dot
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo... Bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo
inara krasniqi
inara krasniqi - 17 ore fa
mos i beso dashuris ,se nxjer brobleme
GamingwithAlbanians &&
😎👌😍
GamingwithAlbanians &&
suppeeeeer
Heri Dalipi
Heri Dalipi - 19 ore fa
Legjenda e muzikes shqiptare ...tekst , muzikë super 👏👏👏
Murtezi Edoard
Murtezi Edoard - 19 ore fa
Ke shumë këng të bukura me këtë këngë , Je i pari në bot kuptohet për muzik , Edoard Koskva 👏
Erona Ajvazi
Erona Ajvazi - 19 ore fa
Te lumte goja per kete kenge😅😅😅😅
mikela miki
mikela miki - 19 ore fa
0:01
0:02
0:03
0:04
0:05
0:06
0:07
0:08
0:09
0:10
0:11
0:12
0:13
0:14
0:15
0:16
0:17
0:18
0:19
0:20
0:21
0:22
0:23
0:24
0:25
0:26
0:27
0:28
0:29
0:30
0:31
0:32
0:33
0:34
0:35
0:36
0:37
0:38
0:39
0:40
0:41
0:42
0:43
0:44
0:45
0:46
0:47
0:48
0:49
0:50
0:51
0:52
0:53
0:54
0:55
0:56
0:57
0:58
0:59
1:00
1:01
1:02
1:03
1:04
1:05
1:06
1:07
1:08
1:09
1:10
1:11
1:12
1:13
1:14
1:15
1:16
1:17
1:18
1:19
1:20
1:21
1:22
1:23
1:24
1:25
1:26
1:27
1:28
1:29
1:30
1:31
1:32
1:33
1:34
1:35
1:36
1:37
1:38
1:39
1:40
1:41
1:42
1:43
1:44
1:45
1:46
1:47
1:48
1:49
1:50
1:51
1:52
1:53
1:54
1:55
1:56
1:57
1:58
1:59
2:00
2:01
2:02
2:03
2:04
2:05
2:06
2:07
2:08
2:09
2:10
2:11
2:12
2:13
2:14
2:15
2:16
2:17
2:18
2:19
2:20
2:21
2:22
2:23
2:24
2:25
2:26
2:27
2:28
2:29
2:30
2:31
2:32
2:33
2:34
2:35
2:36
2:37
2:38
2:39
2:40
2:41
2:42
2:43
2:44
2:45
2:46
2:47
2:48
2:49
2:50
2:51
2:52
2:53
2:54
2:55
2:56
2:57
2:58
2:59
3:00
3:01
3:02
3:03
3:04
3:05
3:06
3:07
3:08
3:09
3:10
3:11

U lodha pak por ja vlen :)
Like komentit te pakten 😉
ose Subscribe me
Lusiana Disha /lusiana.disha
my favourite😍😍😍love it
Desar Desara
Desar Desara - 21 ora fa
Bravo kenge super
Kejdi Balla
Kejdi Balla - 21 ora fa
Flori je këngëtari im më i preferuar
Sa Me
Sa Me - 21 ora fa
Must watch
https://youtu.be/jEXaYU4Jgj0
inara krasniqi
inara krasniqi - 22 ore fa
flori mumajesi e ka zan venin e par
arba OMG
arba OMG - 23 ore fa
Flori kënga 1 je ylli jone #iloveyou
Rene Ntn
Rene Ntn - 23 ore fa
Magike😍😍😍 te dua sumeee😘😘
Arion Dedushi
Arion Dedushi - Giorno fa
Too bad you can't sing live 😂. Waste of money visiting your concert in Albania.
Ardiana Bajrami
Ardiana Bajrami - Giorno fa
Plot jete jane kenget e tua 😱💯❤️⭐️
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Giorno fa
ok zemer a little while ago and I am a beautiful person. I have been in touch with the following information to help you to the 💋 💋 💋 💋 💋 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🎂 🎂 🎂 🎂 ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 and password to access to a friend. I will not be used to be able. . The comments. The list of the most of your order and we will have the opportunity. This email is not responsible or liable, and the family. I have to do with a friend about this product
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Giorno fa
ok zemer the same as your status and see how it goes on to the 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 vetem per mua ti stalle. I have a great time to do so by law. All rights reserved for you. . The comments. I am a beautiful day. . The comments. The list of all the time of year again for all the time of year again for the use of the best of luck.
Ylli lama
Ylli lama - Giorno fa
kenge shume e bukur
Ylli lama
Ylli lama - Giorno fa
E kemi pelqyer te gjithë
Ylli lama
Ylli lama - Giorno fa
Te lumte o flor
Ylli lama
Ylli lama - Giorno fa
Shume e bukur
Sara Hyka
Sara Hyka - Giorno fa
Super kenge bravo
Hektor Myrteza
Hektor Myrteza - Giorno fa
flor je shoku i klajdit dhe ke nje kenge shum te bukur bravo
gona Gashi
gona Gashi - Giorno fa
Flori ti je kengetari me i miri Te gjitha kenget e tua jan hite Urime per fitoren 🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️
Egi Qatollari
Egi Qatollari - Giorno fa
Sdi pse qaj kur degjoj kte keng te fal kaq shum emocion ndjenj gjithcka
Megi Hasimllari
Megi Hasimllari - Giorno fa
love
eirhnh mako
eirhnh mako - Giorno fa
😭
Hermes Paris
Hermes Paris - Giorno fa
o floro ca njeriu je ti mer plak ....ca jane kto kenge ...ska njeri si ty te lumte plako je i papame ...vazhdo kshuuu je ma i miri qe ka pa nai her kjo shqipnia jone ma i miriiiiiiii
Agjensi Gersa
Agjensi Gersa - Giorno fa
plas kenga fituese e KENGA MAGJIKE 2018
Nikoleta Bollano
Nikoleta Bollano - Giorno fa
Shum keng renqethes dhe ata qe sjan te dashuruar I ben te ndihen te dashuruar je adhurim
Brikena Erebara
Brikena Erebara - Giorno fa
O Flori e ke fitu trofeun.
Rudi Hoxhq
Rudi Hoxhq - Giorno fa
Keng shume e bukur. Me pelqen shume.🤗🤗🤗🤗😘😘
Dariø GR
Dariø GR - Giorno fa
I dont about what he sings but its beautiful. I want to hear an english song!!! :)
wini wini
wini wini - Giorno fa
😥😥💔
Saimir Sinakoli
Saimir Sinakoli - Giorno fa
Bravo Flori
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Giorno fa
ok zemer the same. The list is endless supply and fit in your area of expertise. I will have to pay the price or to book a room for the info on our website at terms and the family
Denis Hackaj
Denis Hackaj - Giorno fa
Bravo Vlla je i moll Flori
Аннабелл Марриноваа
super✌✌❣:O
Dangerous Shadow
Dangerous Shadow - Giorno fa
Bravo!!Me shpirt ke kenduar!!
Tanz
Tanz - Giorno fa
Elena Metaj
Elena Metaj - Giorno fa
Bravo bravo Flori Je më i miri
labe labja
labe labja - Giorno fa
E bukur
Elmira Broshka
Elmira Broshka - Giorno fa
Ee super te dua florii je nje kengetar superr
Ermelinda Rexha
Ermelinda Rexha - Giorno fa
I. Righted. that. My. Name. is. Sindy
NKU BEATZ HipHop Rap Rnb Hard Trap Instruments Beat
Bravo flori je i pavdekshem ki pru shum gjera te bukura🙏🙏🙏
Edi Sheshi
Edi Sheshi - Giorno fa
Sei leggenda Flori
Lili Shingjergji
Lili Shingjergji - Giorno fa
Je i mrekullueshem flori..e adhuroj zerin tend..
LucidDreaming9
LucidDreaming9 - Giorno fa
Fifi   eshte   Adele   per   Shqiptarët  👑...❤....❤....❤
Mc Kresha   eshte   2Pac  per  Shqiptarët  👑...❤....❤....❤
GjoniDep ALRKS
GjoniDep ALRKS - Giorno fa
Bravo Flori je nëna e Muzikes
Gezim Cikalleshi
Gezim Cikalleshi - Giorno fa
SUPER
Eibi,Anja,Ajled,Darla love
Super kjo kenga
marsegli gjeci
marsegli gjeci - Giorno fa
tlumt flori i papam
Burhan Merdzani
Burhan Merdzani - Giorno fa
Pse e ke ba vetem 3 minuta muziken 😭
artin papazjan
artin papazjan - Giorno fa
Bravo mer cun.
Llambi Nasi
Llambi Nasi - Giorno fa
Super i merituar vendi i pare. Jam fanse qe 13 vjece me the dreams per ty Flor, por thjesht koha ka treguar se je super i talentuar
Mery Mery
Mery Mery - Giorno fa
Je unik o Flor hallall tqoft bravo....eccc aty Tironaaaaaa
Elvana Hida
Elvana Hida - Giorno fa
A te mungon ty fryma ime
sic po me mungon mua fryma joote
veten time e perseris
A te mungon fytyra ime
sic po me mungon mua fytyra joote
veten time e perseris
S kena me u pa moo baashk😢
nuk kena me u pa moo shpirti im e di po plas
skena me u pa mo
perseritet refreni lart
e perserita prap veten time
dike si ty un do kerkoja
dhe pse e di nuk ka si ti
Skena me u pa mo bashk
nuk kena me u pa moo👏👏👏😢
shpirti im e di po plas
×2
E ke mirnjohjet time perjetsisht
mesova un te ndjej njesoj si tii
kam jetuar kok e kemb dashuruar
Aaakuull😢shpirti im sot
se nuk tëë kam doot
Skena me u pa mo
baashk
skena me u paa moo
shpirti im e di po plaaaaaaaaaaaasss
Merita Kallfa
Merita Kallfa - Giorno fa
Flori je artist ne dimensionin me te gjere te fjales: ne kompozimin e melodise se kenges,ne per shtashmerine e fjaleve me melodine ,ne interpretimin e saj ,ne komunikimin me publikun .Kenge e ndjere dhe e bukur çmim i merituar
Zana Krekaj
Zana Krekaj - Giorno fa
Bravo 👏👏👏
Kuranashi [P.S.2]
Kuranashi [P.S.2] - Giorno fa
E meriton shum bukur brravo
Mato Kodra
Mato Kodra - Giorno fa
👌👌👌
Arsii Arsii
Arsii Arsii - Giorno fa
Super keng bravo flori
Leonora Misiri
Leonora Misiri - Giorno fa
Semplicemente bellissima 🤩
Dejvis Husa
Dejvis Husa - Giorno fa
Fituesi i kenges magjike 2018 flori mumajesi
Ilir Murati
Ilir Murati - Giorno fa
urime urime urime veq vazhdo 💗💗👍👍
twitch leo tv
twitch leo tv - 2 giorni fa
Ateingon Ty fryma une sic me mungon mua fryma jote ate mungon Ty fytyra une sic me mungon mua fytyra jote skena me upa mon bashk skena me upa mon shpirti im edi po plas skena me u pa mo
Kristina Brushlli
Kristina Brushlli - 2 giorni fa
Super keng 🤗🤗🤗🤗🤗
Prossimi video