Xing me Ermalin 116 - Rita dhe Roza Lati

1 594
161
 
Commenti
ajo goca
ajo goca - 5 giorni fa
o Eramal duhet lapustin me ngjyra se lexohen
Aida Guxholli
Aida Guxholli - 5 giorni fa
Nene e mrekullueshme😍ndersa Roza e papershkrueshme😘jeni dy dashuriiiii🌹
Erind Sykja
Erind Sykja - 7 giorni fa
Tri nitro toluene eshte TNT-ja, po gjithesesi..
L Sali
L Sali - 8 giorni fa
Shume po folka kjo rita emision pldh
andryisa anisa
andryisa anisa - 8 giorni fa
😍😘🤩
lusinda likaj
lusinda likaj - 8 giorni fa
Hahaha te medhaja te dyja. . .
Margarita Maga
Margarita Maga - 9 giorni fa
Mjaft paragjykuat.. se te rrisesh nje femije vetem Eshte sakrific.. dhe si femer e vetme ne Shqiperi. Mundohuni te kuptoni jo te paragjykoni.
FOR LIFE
FOR LIFE - 9 giorni fa
PO' ME PELQEN TIPI QE KAN.
FOR LIFE
FOR LIFE - 9 giorni fa
PO' CI KA KETO THONJ PER IBRET. NJE GRUA NE MOSHE TE MADHE. SI KA LEZET FARE. STONON SHUM ME VESHJET.
Lori Cardi
Lori Cardi - 9 giorni fa
Te ftuar sh interesant
Albanian forever
Albanian forever - 9 giorni fa
Si nene Rita te jap nje bravo por ne shqiptaret sjemi mesuar me I dhane kaq liri vajzave ne prgjtsi. Si artste je treguar mendje hapur por me kufi. Gjithsesi te komplimentoj per jeten qe ke kaluar duke u i bere nene e baba per Rozen. Bravooo
Tony Tony
Tony Tony - 9 giorni fa
Tamon kurv plak kjo haha sa kar ke thy ti mi mami aq te mira qofshin, ene goca marshalla s te kalon gjo.
Irma Gjeka
Irma Gjeka - 9 giorni fa
Te lumt goja rita je e madhe
Diara araid
Diara araid - 10 giorni fa
Sa tvecanta jan tdyja tsinqerta po tbukura po e femra tforta po e pooooo 💋💋
namesurname86
namesurname86 - 10 giorni fa
Simbolet e baxhellerise
Amir Gashi
Amir Gashi - 10 giorni fa
o Zot o Zot 56:01 Minuta vetem muhabet Kurvash nuk degjova as i gje te hajrit dhe ky emision te shikohet me familje esht tmerr i vertet 😡😒
Marda En
Marda En - 9 giorni fa
+Amir Gashi ma ha mutin
Amir Gashi
Amir Gashi - 9 giorni fa
Marda En ate pidh qe e ke shko bane paqaver sikur e paske bo dej tash Prostitut e karit rrupie e dreqit rrugajk hesapi qe per 1 Malboro ta bajn pidhin paqaver 🤣🤣🤣
Marda En
Marda En - 9 giorni fa
Sikur po ta marrim pidhin e motres tende qe je kaq i nxehur
Marda En
Marda En - 9 giorni fa
Je komplet plehre qe jeton kot ne kete bote
Amir Gashi
Amir Gashi - 9 giorni fa
Marda En hec mej Rruspiee sikur kto kurvat jee edhe tii per qato te djegii se Kurvallaku ju ka kap met madhe e keni met rrugav shko qiju naj kun sot mes e le met ik nata rrupie e dreqit 👍🏻😉
Sara Kara
Sara Kara - 10 giorni fa
😂😂😂😂😂😂
Shyhrete Racaj
Shyhrete Racaj - 10 giorni fa
Wowww👑👑👑
Jona Shehu
Jona Shehu - 10 giorni fa
‘Atë stresin bobo janë nga veriu ‘ ?!!!!! 🤦🏻‍♀️
Të ketë një nivel kaq të ulët një artist është e pabesueshme !
Arthur Bregu
Arthur Bregu - 10 giorni fa
Kjo roza shume qofte. Shume salcice. Shume fileto. Shume byftek. Shume kek. Djaloshare prej qofteje. Filetoje. Byfteku. Keku. Dhe zerin qe ka ky, si nje djaloshare, Djaloshare bythqire. Keta me floke kur shkojne nga mosha 40 50 vjec, nuk kane me zerin prej nje djaloshari ose djaloshareje, po prej burrit, burrneshes, krijuesit. Ze prej kekut. Ze bythqireje. Bythqireja. Bythqiraja. Jeni shume te mire. Shtyjme kohen duke ju pare. Shlodhemi duke ju pare. Kameramanat te rrine me afer.
Lushe Fistaj
Lushe Fistaj - 10 giorni fa
Shum te mira te dyja jeni perfete
L. Kastrati
L. Kastrati - 10 giorni fa
„Kolubi kudrave“ - ja ku qenka...
Qendtesa Gashi
Qendtesa Gashi - 10 giorni fa
E adhuroj rita latin pik
Ivy Vulaj
Ivy Vulaj - 10 giorni fa
Une nuk kuptoj pse nuk i angazhojne kto uje te humorit si Rita Lati .Edhe mama e mrekudhushme
Iva Cakani
Iva Cakani - 10 giorni fa
Shume bukur te dyja. ❤️ ❤️ Tamam europjane jo mrapa bote si shumica atje.
Rexhepi Dardan
Rexhepi Dardan - 10 giorni fa
Bash dyat LAVIRE
Elona Vasha
Elona Vasha - 10 giorni fa
Rita je nje ⭐️☀️ na kenaqe
New York NY
New York NY - 10 giorni fa
What the f...k po çeshtr ajo veshje e asaj kengetares turp turp so ugly !
Albanian forever
Albanian forever - 9 giorni fa
Ske faj te ka lene moda e amerikes mbrapa. Shko fli se je per pune neser. TE shan bosi. Go kiss his ass. Lmao
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni - 10 giorni fa
Rita si Rit eshte grua e zonja me vjen mire per te qe ka ecur dhe i qendron afer vajzes se saj si dhe ka dhene shume kontribut ne kinemate tona si artiste edhe shume mire e tha po te kesh para lek dmth dhjete Roza I rrit suksese jete te gjate e te lumtur
1CssTeam
1CssTeam - 10 giorni fa
si ka mundsi kaq komente pozitive per kto makurvnonaseebija, apo operacioni fshesa ermal tqimamin
tony aiii
tony aiii - 10 giorni fa
Te gjith nenat tona e kan pas pak qef karin!! po ama keto te dyja kan kaluar cdo kufi.
shemtira, kurva, morracake etj!
tony aiii
tony aiii - 4 giorni fa
Ivy Vulaj pse e jotja e ka qef pidhin. rrot kari cun. ike se po te qi ropt ty dhe ketyre kurvave
Ivy Vulaj
Ivy Vulaj - 10 giorni fa
Fol per nanen tane ,qe ma mire mos te past
Fesalinho I
Fesalinho I - 10 giorni fa
Ky mund te jete gjithcka por jo nje raport i mirfillt ne mes nenes dhe vajzes. Une so isha turperu per keshtu goce ose mama.
Paola Mezini
Paola Mezini - 11 giorni fa
😂👏💐
ana selimi
ana selimi - 11 giorni fa
jeni shum te mira ❤❤❤
B-Mix Channel
B-Mix Channel - 11 giorni fa
shum te tharta te dyjat
AMF Gang
AMF Gang - 11 giorni fa
dy artiste te mdhaja qofshi te lumtura gjithmon
Mirlind Lindi
Mirlind Lindi - 11 giorni fa
Rac orospejash te2 ja...
the frolicone
the frolicone - 11 giorni fa
Mire qe jeni kaq mendje hapura por mendoni pak se kete emision e shohin edhe femijet, shume shembuj te keqinj jepni 😑
Nevila L
Nevila L - 10 giorni fa
+Autumn Rain Shume e drejte. Akoma nuk kuptohet qe jo gjithcka qe jepet ne tv eshte per te gjitha moshat. Aq me teper qe ky emision jepet ne nje kohe te tille qe supozohet se femijet jane ne gjume...
Autumn Rain
Autumn Rain - 11 giorni fa
the frolicone shembuj per femijet mund te jene prinderit apo familjaret e tyre dhe jo figurat publike ndaj femijet kane emisione per moshen e tyre dhe jo cdo emision. Pastaj pse duhet te “mendohen” kta se jane mendje hapura dmth duhet te mbyllin ‘mendjet’ thjesht per dynjane eee
Aulona au
Aulona au - 11 giorni fa
👎🏻
Angela Bianca
Angela Bianca - 11 giorni fa
Roza if you see this"ku e ke marr kte kostumin" 😍😍
ann ann
ann ann - 10 giorni fa
Tek bsb tiranee me duket
julinda helmi
julinda helmi - 11 giorni fa
E dua shume Rita Latin , eshte si shpirt edhe Rosa eshte cool.💋💋💋
Mikaela Kola
Mikaela Kola - 11 giorni fa
Nëne e Bije
Dy mrekulli.
Zoti ju bekoft te dyjave.
serxho.kashoti sergio
serxho.kashoti sergio - 11 giorni fa
Yjeee 🔥🔥
Egzon Veliu
Egzon Veliu - 11 giorni fa
Shum funny hahah
Savage Beast
Savage Beast - 11 giorni fa
Khuu pom shkoika nerva rita shum
Xhesi Xhan
Xhesi Xhan - 11 giorni fa
jeni ma te mirat
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti - 11 giorni fa
Rita Po pse si the ati labit e ha motra per tya?
convicted thug
convicted thug - 11 giorni fa
Ja qite krejt palamet oj rita hahahahahaha d madhe je shum e drejt trujt zoti amin ty edhe famikjen tane kta si komentojn keq familjen jav qifsha sosht kete me rrit nje vajze pa burre
Edlira Lleshi
Edlira Lleshi - 11 giorni fa
Jemi te super te dyja
Gentjana Ndreca
Gentjana Ndreca - 11 giorni fa
Brravo Rita ❤️
Kliti Boston
Kliti Boston - 11 giorni fa
Dy kurvat
Ina Kastrati
Ina Kastrati - 11 giorni fa
U kenaca tu qesh 😂😂😂😃😃😃😃😂😂😍
Marigona Qollaku
Marigona Qollaku - 11 giorni fa
zemer zemer 😘😘😘😘
unik klasik
unik klasik - 11 giorni fa
Kishe po thot rita ora tybe mshtine me hi pldh ktu
Anton Sokoli
Anton Sokoli - 11 giorni fa
A ka leke,se edhe porno filma bejne mami dhe goca
Renxho Auto Renxho Auto
Renxho Auto Renxho Auto - 11 giorni fa
o ermal me ne fund e ftove rozen
Florid Sinani
Florid Sinani - 11 giorni fa
Nenë e bijë kurvaa kjo nana e saj ven me ba nana qysh ika hijee e bonn kurvv qikenn mjaa qii i madh e i vogel familjenn kjoo nanë rrespii gjynahh qysh ika fal zoti thmiii dyjatt kurva n ven mi dhonn shkoll me msuu per mir qiken e msonn qyshh mi ndrruu fraieratt si ka hije një nëne shqiptaree mbi te gjithh kurvaa te dyjatt
Ylber Tusha
Ylber Tusha - 3 giorni fa
Bravo te qofte per komentin.Te kishte qen e mire kjo Rita e kishte mbajt burri i vet
Anjeza Tana
Anjeza Tana - 11 giorni fa
Icik te tepruara te dyja .... Rita sa do ta trajtosh si shoqe gocen prap disa gjera nuk duhet te ngatatrohen
Albana Cani
Albana Cani - 11 giorni fa
Rita Lati heroinee ❤❤❤⭐⭐⭐
Gjezahir Muja
Gjezahir Muja - 11 giorni fa
Jeni shume te mira te dyja
mondi fecka
mondi fecka - 11 giorni fa
Rasti tipik kur edhe mami edhe goca jane kurva. Cfare ordineresh femra.
favVideos ALB
favVideos ALB - 11 giorni fa
Emesioni ;xingmeErmalin . Tben shum me qesh😜
ILirida Hoxha
ILirida Hoxha - 11 giorni fa
😂😂😂
Ami jon
Ami jon - 11 giorni fa
Sa mardhanje e bukur nanë dhe bijë ... jetoni për qefin tuaj taman europiane.
olaa Xh.
olaa Xh. - 11 giorni fa
Po
Ada Ada
Ada Ada - 11 giorni fa
jo po ta dini si jemi ne vlonjatet
Denisa Kapaj
Denisa Kapaj - 11 giorni fa
Shum bukur emisioni me Riten e Rozen
aurora 31
aurora 31 - 11 giorni fa
Thirre Butrintinnnnnnnn 🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Stella Stellou
Stella Stellou - 11 giorni fa
Je e madhe o Rita legjenda dhe mbi te gjitha nje nene e shkelqyer ju uroj shendet si ty dhe vajzes tende 💖
yuli gagarin
yuli gagarin - 11 giorni fa
Jam shume xheloze per Rozen qe ka nje mami kaq cool e funny!
Valbon Elezi
Valbon Elezi - 11 giorni fa
ja hupen mendjen ermalit....i harroj pijet hahaha shum llafazove te dyja!!!
Iam Greta
Iam Greta - 11 giorni fa
kush shan e ka nga zilia
kto jan adhurim
mendje e hapur❤👐🙏
Redi London
Redi London - 10 giorni fa
Iam Greta cfr zilie me i pasur kto shikk jan shum fallso dhe pordha madhe
Butrint Imeri
Butrint Imeri - 11 giorni fa
Ermal kur do e thirresh Butrintin ???
receta gatimi cooking
receta gatimi cooking - 11 giorni fa
😍😍😍😍😍😍😍
jani gjermani
jani gjermani - 11 giorni fa
Mbush emisionet me baxhella
lule lulee
lule lulee - 11 giorni fa
Hahahahhah
Elona Elona
Elona Elona - 11 giorni fa
Super Rita Roza
Anila Lamaj
Anila Lamaj - Giorno fa
❤❤
Mirela Mirela
Mirela Mirela - 11 giorni fa
Rita Lati 🌟 Dashuriiiii jeeee ❤️❤️
Jamune Vet
Jamune Vet - 11 giorni fa
Sa bajate, gjithmone muhabete idiote pa pike permbajtje bejne keto te dyja.
Armandskurani Skurani
Armandskurani Skurani - 11 giorni fa
Jeni si pika uji 👏👏👏👏☀️💖💍💎👄
djali Ezmer
djali Ezmer - 11 giorni fa
O. Zot sa skandaloze na bon me vijell keto
Melisa Ameti
Melisa Ameti - 10 giorni fa
Ermal a mund ta pysish Riten sa vjet i ka
its me every day!
its me every day! - 11 giorni fa
Sidomos Roza
Denisa Kapaj
Denisa Kapaj - 11 giorni fa
😍😍😍😍
MBmk lovefamily
MBmk lovefamily - 11 giorni fa
😂😂😂😂. jeni te Adhurueshme, te dyja, me behet qefi qe ne Shqiperi Ka dhe femra qe jetojne per veten e tyre dhe jo per opinion, bravo
Dona K.
Dona K. - 11 giorni fa
hahahaha Rita je e madhe 😂🤩🥰
Vjola Qyra
Vjola Qyra - 11 giorni fa
Jeni adhurimmmm ....
Nje mami e till do jem edhe un 😍😍😍
Νορι Κριπα
Νορι Κριπα - 9 giorni fa
+Sunshine girl 😘🤗 po dhe un me ty jam
djali Ezmer
djali Ezmer - 11 giorni fa
Mir hika se me u mor me. Rita Latin eshte humbje kohe..
Vjola Qyra
Vjola Qyra - 11 giorni fa
+djali Ezmer nuk je i detyruar zotri
djali Ezmer
djali Ezmer - 11 giorni fa
Kam drejt ta kritikoj pasi paguaj taksa per kete tv.. Edhe dua te trasmettono posivitit
Vjola Qyra
Vjola Qyra - 11 giorni fa
+djali Ezmer kush deshi te mirte mesazh e mori i dashur ... nuk e kuptoj .te gjith juve qe nuk ju pelqen perse e shikoni ... prsh un dicka qe nuk e pelqej e aq m pak kur e urrej nuk e shoh aspak e as nuk kerkoj t ngjoj dicka per te ... kur juve nuk ju pelqen esht e thjesht fare mos e shikoni thjesht ndrroni kanal ... se rita ka fol shum mir per pjesen e nenes ... ngjoje ne fund mesazhin qe ka dhen rita i dashur.
Flora flora Flora
Flora flora Flora - 11 giorni fa
Si loçka te dyat 💋💋 na kenaqet
Prinss Timmyy
Prinss Timmyy - 11 giorni fa
AMA kishe kosovar mA shum sa raciste 🤤
Denisa Kapaj
Denisa Kapaj - 11 giorni fa
E ke kuptuar gabim se kishte per racizem
Juela Jui
Juela Jui - 11 giorni fa
E paske kap muhabetin me sa duket 🙄
Creative destruction Pro player mobile
Like kush e don shum: ermal mamaqin.😘😘
Kuriozitete & Fakte
Kuriozitete & Fakte - 11 giorni fa
Përshëndetje gjithëve, unë jam një Youtuber i ri i cili ka shumë nevojë për ndihmën tuaj. Unë deri më tani kam postuar disa video, por shkaku që nuk kam shumë ndjekës Nuk kam vullnet të postoj më video të tjera... Gjë që nuk ju kushton aspak juve... e gjitha që duhet të bëni është të KLIKONI SUBSCRIBE dhe të shtypni 🔔 që të merni njoftimin kur unë postoj një video. Për ju nuk është asgjë por për mua vlen Shumë... faleminderit gjithëve https://www.youtube.com/channel/UCDtujWC5tkNNbqi6rUV8GWA
Erione kote fare Sulejmani
Me të mirat
Nesi Gaming
Nesi Gaming - 11 giorni fa
Kuriozitete & Fakte ok
Kuriozitete & Fakte
Kuriozitete & Fakte - 11 giorni fa
+Nesi Gaming ta bona vllaqko bone edhe ti
Nesi Gaming
Nesi Gaming - 11 giorni fa
Kuriozitete & Fakte sub per sub nese don
Prossimi video