Report TV
Report TV
  • 57 817
  • 197 103 185
  • 7
  • Iscritto il giorno 28 ott 2011


Video
Zbardhet pakti me universitetin, qeveria përcakton afatin për tetë pikat
Zbardhet pakti me universitetin, qeveria përcakton afatin për tetë pikat
3 minuti fa
Qeveria ka një plan konkret për të mbështetur 8 kërkesat e studentëve, që sot janë në ditën e 16-të të protestës. Report Tv ka siguruar draftin e 'Paktit për ...
Report Tv-Aksident me pasije vdekje në Tropoje dhe Korçë
Report Tv-Aksident me pasije vdekje në Tropoje dhe Korçë
21 minuto fa
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në aksin Bajram Curri-Shoshan, në fshatin Margegaj të Tropojës. Një automjet ka përplasur për vdekje një ...
Vdekja e mësueses në Korçë, Konfederata e Sindikatave: Këmbanë alarmi
Vdekja e mësueses në Korçë, Konfederata e Sindikatave: Këmbanë alarmi
30 minuti fa
Konfederata e Sindikatave të Shqipërisë, reagoi sot, pas vdekjes së një mësueseje, në një aksident rrugor në Korçë, kur makina doli nga rruga. LEXO KETU.
‘Je mashtrues, i mbylle gojën dhe Lulzim Bashës, fëmijët kanë frikë nga ty', studenti debat me Ramën
‘Je mashtrues, i mbylle gojën dhe Lulzim Bashës, fëmijët kanë frikë nga ty', studenti debat me Ramën
47 minuti fa
VLORË-Gjatë takimit në Vlorë njëri nga studentët e akuzoi kryeministrin Rama si mashtrues që po tallet me ata. Por Rama iu përgjigj duke thënë se rrugaçëria ...
'Unaza e Madhe'/ Avdjol Dobi javën tjetër në prokurori, pritet arrestimi i të riut
'Unaza e Madhe'/ Avdjol Dobi javën tjetër në prokurori, pritet arrestimi i të riut
54 minuti fa
Teksa prokuroria e Tiranës është në pritje të një përgjigjeje nga autoritet amerikane për skandalin e dokumentave të falsifikuara të kompanisë “DH-Albania”, ...
Report TV - Doli për gjah, qëllohet aksidentalisht për vdekje nga shoku 36-vjeçari në Elbasan
Report TV - Doli për gjah, qëllohet aksidentalisht për vdekje nga shoku 36-vjeçari në Elbasan
56 minuti fa
ELBASAN-Një person është vrarë aksidentalisht me armë gjahu mbrëmjen e djeshme. Viktima është Ardi Bodurri 36 vjeç, punonjës i shërbimit pyjor në Elbasan, ...
Rama dialog me studentët në Vlorë: Tani 50% e tarifës paguhet nga shteti
Rama dialog me studentët në Vlorë: Tani 50% e tarifës paguhet nga shteti
Ora fa
Kryeministri Edi Rama zhvilloi ditën e sotme një takim me studentët e universitetit 'Ismail Qemali' në Vlorë. Ky ishte takimi i tretë me studentët dhe pedagogët, ...
Denoncimi i PD: Devijohet Lana për ndërtimin e një rezidence luksoze të Edmond Begos
Denoncimi i PD: Devijohet Lana për ndërtimin e një rezidence luksoze të Edmond Begos
Ora fa
Partia Demokratike ka denoncuar sot projektin "Unaza e Madhe". Deputetja demokrate Jorida Tabaku dhe Këshilltari i PD për Çështjet Ligjore Gazmend Bardhi ...
Report TV - Grabitja e blindit me miliona lekë në Durrës, detaje të reja mbi autorët dhe skemën
Report TV - Grabitja e blindit me miliona lekë në Durrës, detaje të reja mbi autorët dhe skemën
Ora fa
DURRES-REPORT TV zbardh detaje të reja nga grabitja e 7.5 mln lekëve në Shkozet në datë 14 dhjetor (lexo këtu). Dy rojet e sigurisë private u lanë në burg ...
Report TV - Studenti: Si e bëre shtëpinë në Surrel? Rama: Me sakrificë në emigracion!
Report TV - Studenti: Si e bëre shtëpinë në Surrel? Rama: Me sakrificë në emigracion!
Ora fa
Kryeministri Edi Rama gjatë takimit në Vlorë me studentët ka folur edhe për pasurinë e tij duke u kthyer përgjigje edhe akuzave të herë pas hershme të opozitës.
Report TV - Vlorë, studenti: Pse si ke veshur shallvaret, Rama: Të fala Saliut
Report TV - Vlorë, studenti: Pse si ke veshur shallvaret, Rama: Të fala Saliut
2 ore fa
Në përfundim të takimit në Vlorë, jashtë kryeministri Edi Rama pritej nga pjesa e studentëve që nuk ishin pjesë diskutimit. 'Turp, turp, jo politikë' ishin disa nga ...
Report TV - Dita e 16-të/ Vijon protesta e studentëve para kryeministrisë
Report TV - Dita e 16-të/ Vijon protesta e studentëve para kryeministrisë
2 ore fa
TIRANE-Studentët vijojnë bojkotimin dhe paralajmërojnë se do të protestojnë sërish ditën e sotme para Kryeministrisë. Ata do të mblidhen si çdo ditë fillimisht ...
REPORT TV sjell pamjet me dron/ Ja sa protestues ndodhen para Kryeministrisë në ditën e 16-të
REPORT TV sjell pamjet me dron/ Ja sa protestues ndodhen para Kryeministrisë në ditën e 16-të
2 ore fa
Numri i studentëve në protestën e sotme përpara Kryeministrisë ka qenë i pakët në krahasim me atë të ditëve të shkuara. Ndërkohë që kryeministri Edi Rama ...
‘Ai tjetri të vriste në bulevard, ju të vrisni shpresën’/ Rama: Më merrni të keqen
‘Ai tjetri të vriste në bulevard, ju të vrisni shpresën’/ Rama: Më merrni të keqen
2 ore fa
Njëri nga studentët në Vlorë ka debatuar me kryeministrin për kushtet në Shqipëri, jo vetëm në universitet, por edhe mundësitë për punë. I riu tha se në Shqipëri ...
Report TV - Rama debat me studentët para se të futej në takim e dialogut në Vlorë
Report TV - Rama debat me studentët para se të futej në takim e dialogut në Vlorë
4 ore fa
Pas dy takimeve në Tiranë, kryeministri Edi Rama sot po zhvillon një takim me studentët në Universitetin e Vlorës. Shefi i qeverisë është pritur me protesta ...
Report TV - Kryeministri Rama dialog në Vlorë, një pjesë e studentëve braktisin sallën
Report TV - Kryeministri Rama dialog në Vlorë, një pjesë e studentëve braktisin sallën
4 ore fa
Pasi kryeministri kërkoi t'u përgjigjej dy pyetjeve të para të bëra nga studentët, disa prej tyre nuk pranuan. Një pjesë e tyre, që ishin në korridoret e sallës ku ...
Report TV - 'Ore jeni në terezi', Rama vë rregull në takimin e me studentët në Vlorë
Report TV - 'Ore jeni në terezi', Rama vë rregull në takimin e me studentët në Vlorë
4 ore fa
Edhe ata që fillimisht kundërshtonin janë futur brenda në sallë në Universitetin e Vlorës, ndërsa kryeministri Rama ka vendosur rregull duke i ulur të gjithë ...
Report TV - Rama debat me studentët para se të futej në takim e dialogut në Vlorë
Report TV - Rama debat me studentët para se të futej në takim e dialogut në Vlorë
5 ore fa
Pas dy takimeve në Tiranë, kryeministri Edi Rama sot po zhvillon një takim me studentët në Universitetin e Vlorës. Shefi i qeverisë është pritur me protesta ...
Report TV - Gjirokastër, digjet një makinë gjatë natës
Report TV - Gjirokastër, digjet një makinë gjatë natës
7 ore fa
GJIROKASTËR-Një automjet është shkrumbuar nga flakët e zjarrit në orët e para të mëngjesit të sotëm. Report Tv raporton se bëhet fjalë për automjetin e ...
Pa Gjurme-Kercenohet me jete nga dy korçare/  Ja e verteta qe fsheh pronari I Gjergji Zhupanit
Pa Gjurme-Kercenohet me jete nga dy korçare/ Ja e verteta qe fsheh pronari I Gjergji Zhupanit
19 ore fa
Pjesa 18 Dhjetore Një histori e trishtë në studion e Pa gjurmë. Familja në kërkim të Gjergji Zhupanit, aktualisht 37 vjec. E ëma, babai dhe i vëllai bëjnë me dije ...
Report Tv-Fier/ Familja Zonja në kushte të vështira ekonomike
Report Tv-Fier/ Familja Zonja në kushte të vështira ekonomike
19 ore fa
Pa të ardhura dhe me shtëpi me qera jeton familja Zonja në qytetin e Fierit. I zoti i shtëpisë është Alket Zonja, por jeta nuk ka qenë e drejtë me të, pasi ai është i ...
Shantazh me femijen/Vjehrri i kerkon leke ish dhendrit emigrant per te folur me vajzen.
Shantazh me femijen/Vjehrri i kerkon leke ish dhendrit emigrant per te folur me vajzen.
19 ore fa
Pjesa e pare Dt 18 Dhjetor Një përballje e vështirë në studion e “Pa gjurmë”. Një baba në kërkim të vajzës së tij, pas ndarjes me bashkëshorten e tij. Arbeni ...
8 mijë banorë të Skraparit në dorë të tre mjekëve, 2 prej tyre punojnë edhe pse kanë dalë në pension
8 mijë banorë të Skraparit në dorë të tre mjekëve, 2 prej tyre punojnë edhe pse kanë dalë në pension
20 ore fa
Me plot 17 mijë e 400 banorë, vetëm në bashki, nëntë njësi administrative dhe 105 fshatra spitali i Skraparit është në alarm për sa i përket mungesës së ...
Apeli i Metës: Të frenojmë ikjen e të rinjve, t'u krijojmë kushte të mira për arsimim e punësim
Apeli i Metës: Të frenojmë ikjen e të rinjve, t'u krijojmë kushte të mira për arsimim e punësim
21 ora fa
Presidenti Ilir Meta iu është drejtuar me një thirrje të rinjve shqiptarë që të mos largohen nga vendi. Apeli i kreut të shtetit ishte edhe për e cila sipas tij duhet të ...
'Nesër denoncojmë aferën'/ Basha në protestë me banorët e 'Unazës së Re'
'Nesër denoncojmë aferën'/ Basha në protestë me banorët e 'Unazës së Re'
21 ora fa
TIRANE - Banorët e "Unazës së Re" kanë protestuar edhe sot në ditën e 45-të. Në mbështetje të tyre ka shkuar edhe kryetari i PD, Lulzim Basha si dhe deputetë ...
INTERVISTA ME FITUESIT E KONKURSIT MUZIKOR 2018
INTERVISTA ME FITUESIT E KONKURSIT MUZIKOR 2018
21 ora fa
Një konkurs i shpallur për vepër të madhe është një tërheqje e fortë për një kompozitor, sepse ballafaqimi me gjinitë e mëdha të muzikës është sfida e vërtetë e ...
Fshati Tatzat i Delvinës i harruar, pa rrugë, ambulancë e shkollë
Fshati Tatzat i Delvinës i harruar, pa rrugë, ambulancë e shkollë
21 ora fa
atzati është një fshat i vogël në Bashkinë Delvinë, i cili shtrihet në majën e një kodre, ku prej shekujsh ka qenë rrugëkalim që lidhte zonën e Delvinës me ...
Dita e 15-të/ Studentët bllokuan rrugët dy orë
Dita e 15-të/ Studentët bllokuan rrugët dy orë
21 ora fa
TIRANË-Studentët vijojnë protestën në ditën e 15-të duke kërkuar plotësimin e tetë kushteve pa dialog. Protesta nisi rreth orës 10:00 me bllokimin e rrugëve ...
LSI apel qeverisë, Mehmetaj: Nesër tregoni se do të dëgjoni kërkesat e tyre
LSI apel qeverisë, Mehmetaj: Nesër tregoni se do të dëgjoni kërkesat e tyre
22 ore fa
Deklarata e plotë e Kejdi Mehmetaj: Dy javë pas nisjes së protestës së studentëve ata kanë fituar mbështetjen e qytetarëve shqiptarë dhe së fundmi edhe të ...
Studiuesi Zef Paci sjell regjimin komunist në bardhezi, foto nga jeta e përditshme dhe politike
Studiuesi Zef Paci sjell regjimin komunist në bardhezi, foto nga jeta e përditshme dhe politike
22 ore fa
Jeta e përditshme politike” në imazhe bardhezi u prezantua në galerinë e Fakultetit të Arteve të Bukura nga studiuesi Zef Paci. Nuk bëhet fjalë për periudhën që ...
'Zonjat që bëjnë Shqipërinë'/ Ina Kosturi
'Zonjat që bëjnë Shqipërinë'/ Ina Kosturi
22 ore fa
Nga Flora Nikolla Dhurata Hamzai Në moshën kur fëmijët kanë qejf skenën dhe nisin të improvizojnë, Ina Kosturi zgjodhi violinën. Nisi si një lidhje e natyrshme, ...
Kërkohen 315 n/komisarë| Lleshaj fton studentët, debat për pranimin e ushtarakëve
Kërkohen 315 n/komisarë| Lleshaj fton studentët, debat për pranimin e ushtarakëve
22 ore fa
TIRANE-Komisioni i Sigurisë miratoi projektligjin për ndryshimet në Policinë e Shtetit që ka qëllim hapjen e këtij institucioni për të pranuar elementë me cilësi më ...
Report Tv-Reforma zgjedhore/ Zbardhet drafti i depozituar nga PS
Report Tv-Reforma zgjedhore/ Zbardhet drafti i depozituar nga PS
23 ore fa
Edhe pse nuk ka dakordësinë e Partisë Demokratike, mazhoranca socialiste ka depozituar në Kuvend një projektligj për reformën zgjedhore, kur përfshihen dhe ...
Report Tv-Rrëzohet propozimi i Metës për kryetare të KLSH
Report Tv-Rrëzohet propozimi i Metës për kryetare të KLSH
23 ore fa
TIRANE-Komisioni i Ekonomisë dhe Financave i ka propozuar Kuvendit rrëzimin e kandidaturës që Presidenti Ilir Meta propozoi për kryetare të Kontrollit të Lartë ...
Protesta e studentëve, ministri Klosi në '45 minuta': Ra entuziazmi
Protesta e studentëve, ministri Klosi në '45 minuta': Ra entuziazmi
23 ore fa
Ministri i Mjedisit dhe Turizmit, Blendi Klosi thotë se protesta e studentëve u sfumua nga militantët e partive opozitare. I ftuar në emisionin "45 minuta" të gazetarit ...
Universiteti i Durrësit/ 3 pedagogë mbikëqyrin 98 doktorantë, ja çudirat e tjera
Universiteti i Durrësit/ 3 pedagogë mbikëqyrin 98 doktorantë, ja çudirat e tjera
23 ore fa
Nuk kanë të sosur çudirat dhe abuzimet në universitetet shqiptare. Në Universitetin “Aleksandër Moisiu” të Durrësit vetëm tre pedagogë kanë mbikëqyrur ...
Report Tv-Bojkoti i opozitës/ Basha te '5 pyetjet nga Babaramo'
Report Tv-Bojkoti i opozitës/ Basha te '5 pyetjet nga Babaramo'
Giorno fa
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha paralajmëroi në emisionin "5 Pyetjet nga Babaramo" në Report Tv, se PD është gati të djegë mandatet e deputetëve ...
Report Tv-Opozita thyen bojkotin, të enjten në Kuvend
Report Tv-Opozita thyen bojkotin, të enjten në Kuvend
Giorno fa
TIRANE-Opozita do të rikthehet në Kuvend në seancën e së enjtes së kësaj jave pas pesë muajsh duke thyer bojkotin e nisur që në datën 23 korrik të këtij viti.
‘Toyotta Yaris', gjyqi Balla-Basha për akuzën e shpifjes, mbyllet shqyrtimi i provave
‘Toyotta Yaris', gjyqi Balla-Basha për akuzën e shpifjes, mbyllet shqyrtimi i provave
Giorno fa
Është shtyrë edhe këtë herë seanca e radhës e procesit të nisur gjyqësor mes kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe Kreut të grupit Parlamentar ...
Dëbora bllokon 40% të fshatrave në Bulqizë e Peshkopi probleme edhe në Korçë
Dëbora bllokon 40% të fshatrave në Bulqizë e Peshkopi probleme edhe në Korçë
Giorno fa
Reshjet e dendura të dëborës që kanë në rënë në 12 orët e fundit kanë zbardhur Peshkopinë, Bulqizën, Korçën, Krujën, por edhe një pjesë të veriut të vendit, ...
Report Tv-Debora në Qafe Thane
Report Tv-Debora në Qafe Thane
Giorno fa
Reshjet e dendura të dëborës që kanë në rënë në 12 orët e fundit kanë zbardhur Peshkopinë, Bulqizën, Korçën, Krujën, por edhe një pjesë të veriut të vendit, ...
Report TV - ‘NUk kam këllqe’, studenti ironizon rektorin e UBT-së, përfshihet dhe Rama në debat
Report TV - ‘NUk kam këllqe’, studenti ironizon rektorin e UBT-së, përfshihet dhe Rama në debat
Giorno fa
Një tjetër student ka krijuar debat në takimin e sotëm të zhvilluar në Universitetin Bujqësor të Tiranës. Teksa i ka kthyer përgjigje Ramës në lidhje me nivelin e ...
Ceremonia te Universiteti i Sporteve/ Diplomohen 16 të rinjtë e parë për Menaxhim Sporti dhe Turizmi
Ceremonia te Universiteti i Sporteve/ Diplomohen 16 të rinjtë e parë për Menaxhim Sporti dhe Turizmi
Giorno fa
Studentët e disa fakulteteve të vendit po protestojnë prej disa ditësh për realizimin e 8 kërkesave, protestë që vijon megjithëse qeveria ka shprehur angazhimin ...
Report TV - Rama dialog me studentët e UBT: Në janar do të paguani vetëm 50% të tarifës së studimit
Report TV - Rama dialog me studentët e UBT: Në janar do të paguani vetëm 50% të tarifës së studimit
Giorno fa
Kryeministri Edi Rama deklaroi nga një takim 3 orësh me pedagogët dhe studentët e Universitetit Bujqësor të Tiranës se, qeveria do të paguajë në janar 50% të ...
Dëgjesa me kandidatët për Këshillin e BSH, Bode: 'Zhvishem' nga politika, do jap kontribut efektiv
Dëgjesa me kandidatët për Këshillin e BSH, Bode: 'Zhvishem' nga politika, do jap kontribut efektiv
Giorno fa
Komisioni i Ekonomisë ka zhvilluar sot seancat dëgjimore me 3 kandidatët e propozuar për anëtarë të Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë. Ish-ministri i ...
Report TV - Batutat, studenti: 'Unë jam ngelësi ndërkombëtar', Rama: Urime!
Report TV - Batutat, studenti: 'Unë jam ngelësi ndërkombëtar', Rama: Urime!
Giorno fa
Një student i Universitetit Bujqësor të Tiranës vendosi ta marrë fjalën duke artikuluar “përshëndetje zoti kryeministër, jam një ngelës ndërkombëtar”. Fill pas ...
Report TV - Kryemadhi: Nuk do ta lëmë Ramën të tallet me studentët
Report TV - Kryemadhi: Nuk do ta lëmë Ramën të tallet me studentët
Giorno fa
TIRANE-Opozita do të rikthehet në Kuvend në seancën e së enjtes së kësaj jave pas pesë muajsh duke thyer bojkotin e nisur që në datën 23 korrik të këtij viti.
Report TV - Protesta, bllokimi i rreth-rrotullimit te Rruga e e Elbasanit nga studentët e Ekonomikut
Report TV - Protesta, bllokimi i rreth-rrotullimit te Rruga e e Elbasanit nga studentët e Ekonomikut
Giorno fa
Një grup studentësh të fakultetit të Ekonomikut kanë bllokuar rrugën e Elbasanit. Pas grumbullimit pranë fakultetit, studentët kanë bllokuar rrugën, ndërsa më ...
TheNewVocal
TheNewVocal - 5 mesi fa
Greetings from Republic of Singapore =) Wish you a wonderful day!
Apud1984
Apud1984 - Anno fa
super video-clips! visit my channel, I'm sure you gonna enjoy it.
vatanasov
vatanasov - 3 anni fa
KURWA how dare you take down Pashabiceps vs ddoser video you dirty polaks
Ada Minaj
Ada Minaj - 3 anni fa
ju lutem kur do filloi seriali friends ?
ANI FERKO
ANI FERKO - 4 anni fa
PERSHENDETJE A1-REPORT ne pak kohe jeni LIDERI ne shqiperi, ju uroj per punen dhe lajmin qe jepni ne kohe reale dhe te paanshem! SUKSESE NE PUNEN TUAJ!
Tirona Fanatics
Tirona Fanatics - 5 anni fa
oAdmin noi video per tifozat e tirones?
Thisis None
Thisis None - 6 anni fa
fshie videon e tortes se na moren ftyren mo vlla aman fshie