NO VIDEO :o(

Pa Gjurmë- “E kapa gruan mat me të dashurin” /38 vjecari: Më bëri magji dhe iku me vajzën

366
121
 
Commenti
Sandri B
Sandri B - Giorno fa
kshu esh kur t shpeton litari na duart. ksaj i bie qello dhe nje her pa t shikosh pupupu
Delvi Daci
Delvi Daci - 2 giorni fa
O idjot po te isha un ne vendin tend do ekisha vrar at kurven dhe fmin ja kisha marr po ti qenke nje kokerr idjoti
No Sleep
No Sleep - 3 giorni fa
Ik viju viz Edhe vajzes Edhe asaj a se kupto qe ajo t merr per njeri mrehum kap vazhdo jeten tende futi i tmartuar me noj vajz t mire Edhe harroje ate kurven se dhe vajza si ajo ka per tu bo pa merak vazhdo merru me tregti nxirr noj lek ne menjean mbas 10 vitesh me ato lek qe ke nxierr me nje an paguj noj njonin t ja qij rracen ta heqi qafe...
Albert Rukaj
Albert Rukaj - 4 giorni fa
Oooo ajo nuk ka hasur ne nje burr me hunden me lesh qe tja theje turit por ja qe paska pas nje burr te urt por femrat e tilla kshu bejn medet per ty mi kurva e botes se te han ty me has ne ter burrat e botes o kurva e botes..
GEZIM HYSENI
GEZIM HYSENI - 4 giorni fa
PO.KJO ESHT KURV ME DAKU CTE DUHET AJO
Arbri Saliu
Arbri Saliu - 5 giorni fa
O mor qyqar ç'të ka zënë ty mos zente hasmin.Bej analizë ADN-je vajzës së ndoshta nuk është e jotja e kot lodhesh.Nga kurvat çfarë s'të vjen.Mjere ajo vajzë c'nene ka,ishalla si ngjan kurves
Labe Vlore
Labe Vlore - 6 giorni fa
Po cfar burrec je ti, ajo e punonte me te tjere si ne Itali kur ti ke qene ne burg o idjot. Ti je nje koqe kandari
Vivian Ka
Vivian Ka - 6 giorni fa
O ishkreti ti cjan keto gra keshu e zot gjyna mavria upleks me kurven
Xhavit Arifi
Xhavit Arifi - 7 giorni fa
tani e nenvlersojn Kanunin e Lekë Dukagjinit se po te ishte ne fuqi ende (jo ne te gjitha rastet) do shkonin gjerat shum me mirë.
Marksen Sula
Marksen Sula - 9 giorni fa
Odeta je si shpirt!
Kel Basha
Kel Basha - 9 giorni fa
Ta ka pare I madhi Zot qe je ndare nga nje femer e till imagjinoje sikur te kaloje jeten me nje person te till. Paske qene I drejt. Cdokush mund te beje llafe me prinderit se po shoh komentet si pa logjike, por mos e vrit mendjen fare. Gjej nje nuse familiar qe te pershtatet sa per vajzen ajo do ta sjelle vete se per femra te tilla femija eshte shume pengese. Njerez te tille si ajo I shfaroste I madhi ZOT nga faqja e dheut. Je dial I mire mos u dorzo
Semuga S
Semuga S - 9 giorni fa
Eshte nje shprehje popullore kosovare ndoshta me teper qe thot: Nese babai te behet gomar mos i hyp por vetem ngrihe, qe do te thot mos e rraf mos e keqtrajto sepse eshte babai.
miki musliu
miki musliu - 9 giorni fa
Shum keq , shum xhynah i ngrati .shihet qe asht i sinqert
duli banda
duli banda - 10 giorni fa
Shum keq me femra te keqia zoti na rujet nga keta njerzit femia qa faje ka pa bab qe don kurva me u pallu
Trieshi
Trieshi - 10 giorni fa
Adin kush mem tregua èn cilin kanal èn ky emisjon. Vet jetoj ne USA. Kam programet shqip. Dèshiroj me dit a asht èn Klan tv a nè cilin. Dhe nè sa ora. Ju lutem. ??????????????🇦🇱🇺🇸
porta di paradiso
porta di paradiso - 7 giorni fa
Ne tv report
Kapopi Bosi
Kapopi Bosi - 10 giorni fa
Shqipatar analfabeta shka mshir si puna e ktyne qe jam katnar pa shkoll ka sa dush shqiperia prandaj duhet mi heq qafe ... Rroft brezi ri
Varfnia vjen nga padituria
Hajt shnet.
Xhemail Xhemaili
Xhemail Xhemaili - 10 giorni fa
Avokatat mbrojn interesin e vet vec per tmar leket se asgje nuk bejn krejt jan per ti vra se gjithmon i ndimojn femres edhe gjikata njelloj hajdut jeni gjith
Rosa Gjika
Rosa Gjika - 10 giorni fa
Po Ku mbahen ato nga fjeri. K......jan te gjitha
Bleri London
Bleri London - 2 giorni fa
Rena Shkirti 😂😂
Rena Shkirti
Rena Shkirti - 9 giorni fa
O rasa gishtat sjan njesoj megjithate injoranca jote ska limit !
Erind Farruku
Erind Farruku - 11 giorni fa
Po I k er cun martohu gjej I femër tjt.. Qr asaj fucking kurve
Nexhat Murati
Nexhat Murati - 11 giorni fa
Po perse ke ardhur more gjynah te rrefesh ne ket studio te ndegjojn e gjith Shqiprina ik ma shpejt ne shpi.
Carlo king
Carlo king - 11 giorni fa
O zotri nusja jote të ka bë magji me dheun e nji varri dmth sigur se dheu ësht i ftohët ashtu ti të ftohish prej saj.
Jorina Ces‘t la vie
Jorina Ces‘t la vie - 11 giorni fa
Me popull budallenj se ju shqiptares e shqiperis nuk ka pz 😂😂😂😂
Vec te ju ndodhin kto budalliqe hahaahahaha
Midat Bleta
Midat Bleta - 7 giorni fa
Jorina Ces‘t la vie keto nuk ndodhin edhe aty ku jetone ti
Marksen Sula
Marksen Sula - 9 giorni fa
Shigo mos te ket ber manaja me komshiun bej nje pytje sa mos te jet von o bore ti te shash shqiptart kurva ka kudo ne bot
lili oco
lili oco - 11 giorni fa
Ose spo i thua te gjitha keto ti zoteri,ose se paske kuptuar fare brengen e asaj zonje ti .Asnje nuk do ta prishi familjen,ajo e ka treguar qe esht bere pjese e sakrifices tende ka emigruar me ty etj.Po fakti qe nuk kan pasur mardhenie te mira me njerezit e tu do kete pasur edhe kjo ndonje shpjegim ,Mbase esht ndjer e ofenduar ajo nga njerezit e tu.edhe ato qe te takojne do ti maresh ti nga babai se u bere me grua me femi,kur do ti maresh ,kur te rritet femija.po ti kishe ne emrin tend planifikoje si ta ngrije jeten,kurse keshtu......bridhni shteteve te botes,torturo gruan torturo femin,keto sti ka njeri per borxh.keto vuajtje vin si pasoje e paaftesise tende si burre ti dalesh balle familjes. ti ose se ke perfillur shqetesimin e saj ose se ke kuptuar fare ate.Ti dukesh te kesh qen ne autobuz gjithe kohes.duket sikur ajo esht lodhur me ty normal qe edhe fundi i ketyre puneve ndarje dhe lidhje te reja do te jen.se ajo e re ishte akoma.pak nga pak ta paska treguar kjo qe lidhja po ftohej ti rralloi telefonatat etj.duket qe esht lodhur me ty.Pse su ule ta pleqeroje ket muhabet se biseda zgjidh gjithcka ,por i le te akumuloheshin gjerat? Mua nuk me duket qe ka pasur faj ajo ne prishjen e jetes bashkeshortore,..pastaj per lidhjen pas divorcit me femin,bej cte thot avokati.Mos i thuaj kurve se kjo nuk esht sjellje e shthurur por normale kur nje martese mbaron emocionalisht,mos u bej burrec duke then fjale te keqe per ate qe iku qe sesht prezent.duhet te ndryshojne meshkujt shqiptar mentalitet dhe te ulin hunden te pranojne gabimet e tyre.kjo esht ne te mire te tyre.
Ria Ormenaj
Ria Ormenaj - 11 giorni fa
Cfar buce
Doris Malgjoni
Doris Malgjoni - 5 giorni fa
O te qifsha robt burre legen ik o idjot
Festim Merdita
Festim Merdita - 11 giorni fa
ty te mungoka nje bibiron o poccc
Festim Merdita
Festim Merdita - 7 giorni fa
+Vjkjhnlllnkhgf Hkcfuk🤣🤣🤣gjynof i shkretii
Vjkjhnlllnkhgf Hkcfuk
Vjkjhnlllnkhgf Hkcfuk - 7 giorni fa
Festim Merdita Hahahahha Hahahahha Hahahahha
raldi mujsaku
raldi mujsaku - 11 giorni fa
Ty te pasa nem baba o mut. Po a ke ftyr me tregu u zure me baben per gruen qe ta q.....n te tjeret. Ty kane kokrra e mutit se veq burr smun te Thom.
aj gashi
aj gashi - 11 giorni fa
E more legen te qon dor ne prind te vret zoti nej me vjen keq hiq per ty
Iris2 Iris2
Iris2 Iris2 - 11 giorni fa
Po si ska turp ky cornuto edhe te dali ne TV?👿
orhan nuhiji
orhan nuhiji - 12 giorni fa
Mbasi te trathtoj e braktisi gruja dhe rrafe prinderit ka do shkosh tash kolovar Qdokush ka ate qe meriton e edhe ti nuk meritoje me mire
manuela manuela
manuela manuela - 12 giorni fa
ahaahah kur tradhtojne femrat keta tipa dalin tv.kur tradhtojn burrat per burrat sqenkan gje..ti zotrote ke fain ca ke ber per te e ke mbajt afer prane teje ke bere per te ..sjellje vjen prej jush zotrote fai eshte i yti sepse ate gjendrim do mari ajo ate frym jush do mari pahh se ju i lini me prindrit edhe vet ikni e bridhni me kurvat ..por un te isha si ajo..ndahesha edhe shikoja jeten time sesa te beja keto gjera me burr ne krahe oer keto ne cift nuk jam dakort keto gjera nuk behen keshtu ne cift qe te tradhetojn ..keto gjerat zgjidhjet pa patur femije.nqs se do lere qe ne fillim sesa te ndodhin keto gjerat deri ketu turp .sje i zoti per familjen tuajen..😈😈
Jam Shqiptar Malsor
Jam Shqiptar Malsor - 12 giorni fa
Valla bo me mtradhtua gruja ma mier spo flas...
Jasin Riduan
Jasin Riduan - 6 giorni fa
Ffide
grin
grin - 12 giorni fa
rrena,cdo gje per reklam te televizionit
Samsung Nokia
Samsung Nokia - 12 giorni fa
O avokat o kokbyth kush ta ka dho licencen per avokat ty o pall qeke sikur tpaska perplas kamioni
Xristos Markos
Xristos Markos - 12 giorni fa
Qe te kesh lidhje me keto kategorish femrash eshte humbje kohe
Alketa Lala
Alketa Lala - 12 giorni fa
Vdekshin ishalla keto femra te tilla nuk tradhetohet njeriu qe e do
Marksen Sula
Marksen Sula - 9 giorni fa
Nk po vdesin po perahpen pa fund u mush i gjith vendi me kurva!
Tor Vlashi
Tor Vlashi - 12 giorni fa
Duhet me fol me Diamandin blu që ti heqi shjtanin se I paska hy shejtani ksaj hahahahhahahaha
florian Nikolli
florian Nikolli - 12 giorni fa
Pershendejte nga londra dua tju them zoti mos naj leshoft keto ferma pise duhen djegur me benzin uroj o shoku ta gjesh dritesin tend
Meryem Safani
Meryem Safani - 10 giorni fa
Mir e ki vet femen jom po kjo osht viq ni kurv sen mashum
Nati Musollari
Nati Musollari - 12 giorni fa
Pika kurves
Genci ecen vet
Genci ecen vet - 12 giorni fa
mateo aga ,eshte pare tek 21 ne tirane me thane disa djem qe e kishin pare atie
Gani Zekaj
Gani Zekaj - 12 giorni fa
erjon qenke shume i durusheme,se asaj pak tja futeshe trotile s8,ta qosh ne ajre ate lavire.
joni aliraj
joni aliraj - 12 giorni fa
gruaja...ose ta shkaterron jeten ose ta rregullon ate.... kjo eshte tek e para. ndyrsire femer
Mimo01 Izito
Mimo01 Izito - 13 giorni fa
Ish gruaja juaj paska qen me nje semundje patologjike e cila quhet covert narcisist personality disorder,
Jan mashtruese manipuluese tradhtare dhe te ngatrojn me njerzit e gjith familjes ke shpetuar prej kesaj shtrige te qelbur,
Edhe un kam kaluar te njejten gje 8 vjet martes keta njerez neritohn burg te perjetshem dhe tu hiqet e drejta te bejn femi sepse nuk duan askend keta njerez femin e mbajn per ta abuzuar emocionalisht sepse keta njerez ushqehen me dhimbjen e te tjerve
Arjan Filoni
Arjan Filoni - 2 giorni fa
+Ajshe Neziri Çfar gjuhe esht kjo ?🤔
Ajshe Neziri
Ajshe Neziri - 2 giorni fa
И Ќ Вториот ќ Ц
Arjan Filoni
Arjan Filoni - 9 giorni fa
I ke rene kokes me kete koment shum femrave. Dhe pse dikush e arsyeton kete kendveshtrim te femrave nen pretekstin, qe ngaqe jan me te dobeta se mashkulli, skan rrug tjetrr pervetç se ta hajn ate " per padrejtesit e tija mbas shpine " se perball e din qe sja del dot !?
alb 95
alb 95 - 12 giorni fa
Mimo une kam shum respekt per ty si psikolog qe je kam degjuar shum fjale te mira nga njerezit e tjere si psikolog qe je. Ti meriton qe te jesh nje psikolog ne shqiperi sepse na duhen njerez si ty. Me respekt Amit Hazizi.
Leonora Tika
Leonora Tika - 13 giorni fa
Or djal nuk ka nen ne bot apo vjerr te bej magji djalit apo nuses
Por me sa duket ty te ka ren fali
Me nje rrospije ne shpirt qe ke arritur deri ketu.
Von apo shepejt zoti do ti kthej te keqiat qe ke perdorur dhun ne familje
Agush Hakani
Agush Hakani - 13 giorni fa
Po' hik or legen sé ti nuk deshka baben tat or bari delesh ta ka Bo mir ajo o pleher
Alma Tsala
Alma Tsala - 13 giorni fa
Kot nuk thon femra fut shejtanin ne shishe. mjer ku ishkreti we ika besuar asaj gjarpri me dy koka
Rita Luneto
Rita Luneto - 13 giorni fa
Ti mor djal i mbar nuk ben hajr i ke vu dor babait per nje cop kurv..sot per sot kurvat me te rrezikshme i ndegjoj ne shipri
duli banda
duli banda - 10 giorni fa
Rita Luneto e vertet
Luljeta Marku
Luljeta Marku - 13 giorni fa
odeta kto se te japin informacjon jan te rremta po don me hup gjurm pse thojn dua te ngel anonim
stagemusic
stagemusic - 13 giorni fa
kurva thote me ngacmojne shume normale kur je kurve te gjith dojne vetem nje gje kur je kurve
Lola Lolica
Lola Lolica - 13 giorni fa
O zot si c'menden keto gra kështu ,o morjta që nuk ju ha o zot i madh me gjith fb. Shumica nga rjetet sociale ndahen turp turp per keto femra , mir per burat qe skan respekt po as femit nuk llogarisin nuk duan tia din 😤 gjynah ky mavriu 😢eh lumadhi ti 😢
Lola Lolica
Lola Lolica - 3 giorni fa
+Seni Sulko Prsh. Po ja qe i bjen per pjes njerezve te mir keto lloi femrash Patriot njeriu I mir ska risk per fat te keq 😢 Të gjitha nga pak kan faj fb.njera tjetra keto duan plumbin në lule te ballit se nuk Jan per familje ,po sigurisht qe nuk ka per te gjetur me te mir se ky po mjer ato femi qe do riten me ate lloi plere se nënë nuk është ,nejse patriot zoti ju ruajt🙏 nga keto ndyresira ta them kete si moter respect 🙋
Lola Lolica
Lola Lolica - 3 giorni fa
+Ardit Topalli Respect Patriot 🙋
Seni Sulko
Seni Sulko - 3 giorni fa
Mos te rent per pjes thuaj se nuk ja ka fajin fb asj por ja ka fajin dicka tjeter.. se person me te mir se ky nuk ka per te gjetur me!
Ardit Topalli
Ardit Topalli - 3 giorni fa
te lumt goja moj goc bravo
Lola Lolica
Lola Lolica - 10 giorni fa
+duli banda Flm.patriot gjithashtu Edhe ju klb.🙋
Aneta Mojsidhi
Aneta Mojsidhi - 13 giorni fa
esht ngop me buk fshatarja.dhe ka mesuar ne dfb te jetoj me mir
Andrea Andrei
Andrea Andrei - 9 giorni fa
😂😂
Stavrosbibos Bibos
Stavrosbibos Bibos - 9 giorni fa
þ uuuuuuuuuu
Stavrosbibos Bibos
Stavrosbibos Bibos - 9 giorni fa
keq
Enver Azizi
Enver Azizi - 12 giorni fa
Knaqesi
Besian Bala
Besian Bala - 13 giorni fa
Këto lloj qelbersira duhen rrahur 3 here ne ditë para buke e mbas buke😁
Nexhat Murati
Nexhat Murati - 11 giorni fa
Mashkull i bute te kokshe esht dashur ta rrahesh mir more burr i dheut.
sony arya
sony arya - 13 giorni fa
e ce do? ajo qe e ka ne thua bej ca te duash,ate e ben! thuaj ta ndante qe ne fillim pa hyr ne sherr me prinderit e shkrete!
Besian Bala
Besian Bala - 13 giorni fa
O qyq o qyq
Shkurte Maracaj
Shkurte Maracaj - 13 giorni fa
I shkreti sa gjynaf shum i sinqerye ajo per ca kuptoj un ka lujte m te ky njeri shum i senqert
greis greis
greis greis - 12 giorni fa
Edhe un ashtu mendoj
TONI LONDON
TONI LONDON - 13 giorni fa
je aq viktim sa as se kam dit qe ka njerz ket nivel .... me rraf baben ...
leje se te qihet gruja .... se mor vesh si ske sedr
Anna Maria
Anna Maria - 13 giorni fa
Nje femer qe mburet ...dhe nuk ka turp.....dhe ajo nuk eshte k.....e vetem por dhe me shpirt te ku...e.
Mjere kujt i bien ne pjese.
Anna Maria
Anna Maria - 10 giorni fa
+lili oco une jam femer dhe me emrin tim te vertete.....por ajo nese eshte lene mbas dore ...nuk ishte me mire te ishte e sinqerte ....ti thoshte te verteten qe nuk e donte me kete burre ....dhe mos ja merte femijen ne ate menyre ...se femija ishte i te dyve ....dhe eshte shume gjulynah qe e vuan femija qe eshte qenie njerzore e pafajshme ...dhe prandaj e quajta mendhe lehte ....se ajo shume bukur mund gjente nje njeri qe i perkiste asaj ....dhe te mos mburej aq shume sa kalon ne budallallek .
lili oco
lili oco - 10 giorni fa
+Anna Maria jo jo un skam lidhje fare , kam nje fis te mire nje familje te mire jo me kshu njere4zish. Por...edhe sikur te isha un...ca lidhje ka pyetja qe po te bej dhe pse te djeg ty kaq shum.mos je ti ky burri me emer fallc? **persa i perket asaj qe degjova ne video,esht shum e kuptueshme qe ajo i ka then per inat atij,edhe ai vet e thot 2-3 here kete.ngaqe ky ka qen i larguar ajo esht ndjer e len pas dore dhe un kuptoj ketu,dhe esht shum e kuptueshme per te gjithe,qe ajo ka dashur te tregoje vlerat qe ka,qe ka edhe shum te tjere qe ia ven re keto vlera pervec ketij. te gjitha femrat e bejne kete.esht ceshtje vetvlersimi.edhe ti e ben,po te ndodhesh ne situate te tille kur ti je aty dhe burri kthen koken nga nje bjonde 2m qe po kalon afer.Ndonjeher edhe pse e hidhur duke i then me mirsjellje se e kujt mendojme ne se esht faja e vertet i ndihmojme te tjeret.Ai ka nevoj per keshill prandaj esht ketu.DUHET TA PSIKOLOGJISESH SITUATEN , TE VENDOSESH VETEN NE VEND TE TYRE DHE TE JAPESH NJE KOMENT JO TE BESH BLA BLA BLA KOT ME KOT , DUHET TI NDIHMOJME NJEREZIT ME KOMENTE TE SINQERTA JO SHAJ E SHAJ SIKUR PER VETE JEMI SHENJTOR.DIREKT NE KONKLUZIONE SHUM E PAPERSHTATSHME DHE PARAGJYKUESE NGA ANA JOTE me duket komenti yt.DHE KETO...SMS ATA I BENIN MIDIS TYRE KU KA PASUR NJE INTIMITET ME PARE,NUK ESHT SE AJO DOLI RRUGEVE APO TEK ZERI. I POPULLIT DUKE TREGUAR LISTEN E SIMPATIZANTEVE. DUHET TE JEMI ME TE PJEKUR SE SNA DETYRON NJERI QE TE THEMI GJITHMON FJALEN E KEQE E VRERIN SHESHIT SE I RENDOJME NJEREZIT KESHTU. EDHE VET GJYKATESI DEGJON TE DYJA PALET PARA SE TE JAPI VENDIMIN.goxha brez i ri si ti,flet ne kete gjuhe kaq te rend..kjo me duket me e rende se situata e ketyre te rinjve qe kerkojne ndihme ne TV.
Anna Maria
Anna Maria - 11 giorni fa
+lili oco ne mesazhet me burrin e saj.....qe kjo ka shume djem qe e propozojne ....qe e duan ...dhe te tjera fjale ....degoje mire ....se ndoshta ju jeni i aferti i saj .....ose je ti vete dora me emer fallc.
lili oco
lili oco - 11 giorni fa
e degjova deri ne fund ket pjese.....por...... svura re se per cfare mburrej ajo ..?? per cfare e ke fjalen ti ??
Anna Maria
Anna Maria - 12 giorni fa
+florian Nikolli si jane kaq te lehta ....dhe pa meshire ....sikur nuk kane dale nga familje ....po sikur kane dale nga egerirat.
Grano london
Grano london - 13 giorni fa
Ndaq me e pas punen mir me gruan duhet me ja dhan ni vakt dajak ne dite perndryshe kshu si ky e peson
Shaqe Paluca
Shaqe Paluca - 12 giorni fa
+Rita rita 😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👍✋
Rita rita
Rita rita - 13 giorni fa
Grano London 😂😂😂😂😂😂jo te gjitha mos i fut te gjithe ne nje thes😂😂😂😂😂une psh.vdes per burrin,ptu ptu syri i keq mos me rafte😂😂😂😂😂😂😂klm
Antonio Leshi
Antonio Leshi - 13 giorni fa
Hahaha
Jenny Germany
Jenny Germany - 13 giorni fa
A qyqi ti nuk shikoj bucen ti ca bent po zireshe me baban ... E po kur ka hap syt ajo fshatark e mbrostarit po ik o budalla futi plumin e bej burgun per qef
kastriot lamaj
kastriot lamaj - 13 giorni fa
kete dial e njoh ky ka arrdhur shum i vogel ne itali e kishin mare nje person na shqipria per te lypur ne itali mbas kesaj historie e kan mar e kan cuar ne cento di colenca ne itali aty ka ndenjtur per koh te gjat aty filloi dhe drogen per arsye se ishte nje mosh e vogel po i uroi eltonit te jet larguar nga kijo histori
Aryel 27
Aryel 27 - 13 giorni fa
Vete emri i emisionit ( pa gjurme) dmth. Vetem njeres qe ju mungojne familjeve duhet te trajtoni zonje; se egziston nje emisionit me „zemer te hapur „qe merret me tema sociale.
Trieshi
Trieshi - 10 giorni fa
Aryel 27 Kjo ja muor emisjonin Me zemèr te hapur. Bela lyp ma pak lek kjo 😝😝😝🇦🇱🇺🇸
Tony Tony
Tony Tony - 13 giorni fa
Askujt mos i rente per hise nje gje e tille. Asnjeher nuk duhen hedhur hapa te shpejte si prsh martesa dhe krijesa e familjes, duhet ta njofim personin qe kemi ne krahe dhe pastaj ti bejme gjerat me maturi. Duhet te themi o zot mos na provo me gjera te tilla sepse vertet jeta merr nje rrug tjeter.
Eli Eli
Eli Eli - 13 giorni fa
Kurv me PASAPORT
Ismet Foniqi
Ismet Foniqi - 8 giorni fa
+Marjana tata Carisdeo f
Leonora Tika
Leonora Tika - 13 giorni fa
Eli Eli😂😂😂 Me passaport amerikane thua
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo - 13 giorni fa
O zot mos nae co ket rast mod nalen me ra ne keq.zoti ja thet qafen asij kurv te degjinerume
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo - 13 giorni fa
Jo nuka pashaport t'ha i humbe letart ne itali
juri darjo
juri darjo - 13 giorni fa
kush esht kurv me pasaport ky apo gruaja.
Mirela So
Mirela So - 13 giorni fa
Ky avokati me acaron omg fol njerre fjalen si perpihesh si dreq kur fol
Jam Shqiptar Malsor
Jam Shqiptar Malsor - 12 giorni fa
😂😂😂 me te vertet me zi mer frym ky njeri...
Fatos Luca
Fatos Luca - 13 giorni fa
Hahahah ca tberi avokati moj mirela? Ai i shkreti Po ndihmon
Albanian Barbie
Albanian Barbie - 13 giorni fa
Mirela So 😂😂😂
Zef Ndokaj
Zef Ndokaj - 13 giorni fa
E kape mat se kape mat kot fare kurvelliku eshte gjenetik
Eklerina Lamcja
Eklerina Lamcja - 13 giorni fa
Shqiperia eshte e vogel eshte nuk arrin dot ta gjesh at
Bujar Darsi
Bujar Darsi - 13 giorni fa
Ky qeka per te ardhe keq Po qfare mashkulli je more te marte dreqi mu ne mashkull
gianna gianna
gianna gianna - 12 giorni fa
Lere kurven te bredhi
Leonit Osmani
Leonit Osmani - 13 giorni fa
Ja fute babs or majmun pr at bagjel mir taka bo Ka hetu qfar legeni je
Lulezim Kuqja
Lulezim Kuqja - 6 giorni fa
fix fare
Grisela Schumann
Grisela Schumann - 13 giorni fa
I ziu ti Sa gjynaf
Math Müller
Math Müller - 12 giorni fa
Grisela Schumann HAllo eigentlich
Nurten Se
Nurten Se - 13 giorni fa
Ti kur nuk do te shohesh drite.. ke dhunu baben per nje grua qe te ka trathtuar mor legen mashkull
Maradona Rusija
Maradona Rusija - 11 giorni fa
A VARJA ESHTE MESU AJO ME MIRE QE E PASKE NDA SE SA MUND TE BONTE NDONJE KURTH TJETER ME MIRE ME KAQ
Nidalexh Abec
Nidalexh Abec - 12 giorni fa
Po femra te mer ere ne hunde dhe more ja ka bo kurves
elton Duraku
elton Duraku - 12 giorni fa
silva silva ca thu ti re 😤 te gjith do te japin shpjegim per veprimet qe kan ber 😤
silva silva
silva silva - 12 giorni fa
Po he se Jan budallenj se è burri I'm keshtu è rrihte baben e tij è therriste e ema hajde ketu e futshin ne dhomn e gjumit è rrihte baben e tij , jam shokuar kur I shikoja, un nuk njoh asnje nga historia po doja te tregoja, pastj thon qe ka faj gruaja
Armir Dunga
Armir Dunga - 12 giorni fa
E vertet o vlla ky qenka Kungull
Tony Tony
Tony Tony - 13 giorni fa
Ky. Legen. Ik. Te qifsha. Ropt. Peder
Liza Meshi
Liza Meshi - 3 giorni fa
L ll
Eni Eni
Eni Eni - 13 giorni fa
O kar me nje person tjt po nuk me intereson o pler e ndyr ca mashkulli je po si ste intereson personi qe te tradhetoj edhe te shkaterroj familjem
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo - 13 giorni fa
Cado ti bej kurves ky djali po' zot mas naj co..as atij spo ka elle frig se noshta kushe din CAE kercnojn
greis greis
greis greis - 13 giorni fa
I shkreti ky qynah
jam Shqiptar
jam Shqiptar - 12 giorni fa
+silva silva ti qeke gru per shpi 😂😂😂😂
greis greis
greis greis - 12 giorni fa
+juri darjo tash trrin e kqyrin havan haha haha
juri darjo
juri darjo - 12 giorni fa
+greis greis po duan grua dhe ktej sjan te zot ti mbajn.
greis greis
greis greis - 12 giorni fa
+juri darjo po pse rren aty ai nras se ka rreh cfar kerkon ai i marrt dreqi disa burra i rrahin fmit e grat kur nuk e dun gruan e femit pse pse martohen
juri darjo
juri darjo - 12 giorni fa
+greis greis ky e ka rrahur pa limit nusen.dhe prinderit.cfar tha aty as gje nuk esht e vertet.
Eni Eni
Eni Eni - 13 giorni fa
Gra plehera thuan ordinere po ti ca burri ke qen ja hiqe kokn edhe e di burg edhe femin ok zda shohesh ama keshtu esht mekat
Nexhat Murati
Nexhat Murati - 11 giorni fa
Po qpo flet more i gjor
Mimoza Shyti
Mimoza Shyti - 11 giorni fa
Sa gjynah ja se si i provokojn burrat e tyre pastaj thon na trajtojn burrat keq i tregon ne mesazhe pisdheqet qe ban e lot dhe me jeten e fmis kto lloj mostrash nuk kan tyrp as dinjitet !!!
Cavo Ocavo
Cavo Ocavo - 13 giorni fa
e ka Elton moj palle Elton Xhafa
ana anushi
ana anushi - 13 giorni fa
Eni Eni 😂😂😂😂😂😂😂😂 tani po e shikoj .Mezi e kuptova dhe une haaaaaaaaaaaaa
Eni Eni
Eni Eni - 13 giorni fa
+ana anushi cfare gjuhe fole zonje 😂
Macoku Shqiptar
Macoku Shqiptar - 13 giorni fa
Keto grat so skan tru fare
File Mushaku
File Mushaku - 12 giorni fa
do
Prossimi video