Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

19 075
538
 
Commenti
Elsa caushaj
Elsa caushaj - 4 ore fa
Tè lumt goja e tè kendoft zemra gjith jeten. 😢
Domeniko Deliu
Domeniko Deliu - 8 ore fa
Po kjo me nje nip dhe mbes sa do doj ta kisha hahahh
Brusilda Canta
Brusilda Canta - 8 ore fa
Kenge shume e bukur .kemi shum madhe per njerezit tane sidomos per nenen jemi te larguar per shum vite 😥😥
Vilson Kosta
Vilson Kosta - 13 ore fa
Sa lot riedhin nga sytë tane aq të mira t'u bëfshin se na ke vene gishtin tek plaga
shqiperia ime
shqiperia ime - 15 ore fa
Ah mor bir te keqe nena
Armela Mela
Armela Mela - Giorno fa
Te lumte goja
Desara Mollaymeri
Desara Mollaymeri - Giorno fa
🙏🙏🙏❤❤
Afrim Habili
Afrim Habili - Giorno fa
Te lumte goja bravo bravo me respekt labi labi
Axhi Fafaj
Axhi Fafaj - Giorno fa
Bravo ylli Baka na imbushe syt me lot për nenen t'ime😂😂😂
Altin Suli
Altin Suli - 2 giorni fa
Ooooo gjiganti Ylli Baka ⭐❤️💎🙏kjo keng me plagos shpirtin se Mami im iku e re nga kjo jet 😢😢do doja shum ta pershendesja me kete kengen tende por ajo nuk jeton 😢😢 ty te kendoft zemra gjithmon
Konti Bego
Konti Bego - 2 giorni fa
Te lumte goja ylli baka ti je njsh i ketyre kenge ve popullore
Smartal Service
Smartal Service - 3 giorni fa
*Si mund te bejne dislike* 🤔🤔🤔
Dhurata Vecani
Dhurata Vecani - 3 giorni fa
O Zott kenge qe te prek ne shpirt 😢😢😢 keng qe ne cdo fjale te saj te bien lotet Ate qe kaluan nenat tona po e kalojme edhe ne Fatkeqesisht per nenat dhe motrat shqiptare historia perseritet 😢😢😢😢
Spiridhula Anyfanti
Spiridhula Anyfanti - 3 giorni fa
💔💔💔
Sorkadhe Bylyshi
Sorkadhe Bylyshi - 3 giorni fa
ska si nena lum kush e ka dhe mjer ne qe se kemi me mungon o nena ime e shtrenjt
Ilias 1980
Ilias 1980 - 4 giorni fa
Ylli po na godet aty ku na dhemb me këtë këngë, respekt dhe dashuri për të gjitha nënat !!!
Selvina Ymeraj
Selvina Ymeraj - 4 giorni fa
😭😢😢😢😢
Edi Lushnje
Edi Lushnje - 5 giorni fa
Dhe best song 2020 😀😀😀😀💣💥💥💥💥💥💥🤝🤝👍👍👍
Olsjon Zhivani
Olsjon Zhivani - 5 giorni fa
Ti je ylli shqiperis
Monda Bardhi
Monda Bardhi - 5 giorni fa
Shum e bukur por ajo pjesa E lus Zotin atje lart se per juve kam merak qe tu shoh te gjithve bashk e ta bej gjumin rehat.
Ani Ali
Ani Ali - 5 giorni fa
Ah sa her e kthej kte keng shpirti me tronditet😭😭😭😭
alma como
alma como - 5 giorni fa
😢😢😢
Limo Gabaj
Limo Gabaj - 6 giorni fa
Bravo yll baka nei madh 😭😭😍😍
Paula Doko
Paula Doko - 6 giorni fa
Lume ne qe te kemi Ylli Baka je i mrekullushem Na emocionove me kete kenge Miremengjesi Nena ime e shtrejta ime❤👏👏👏👏👏
Diana Trifoniujkkj
Diana Trifoniujkkj - 6 giorni fa
te kendoft zemra 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Meli Meli
Meli Meli - 6 giorni fa
👏👏👏👏
Lorena Fili
Lorena Fili - 6 giorni fa
Je I madh . Kenge ❤️❤️❤️❤️
Nila Nila
Nila Nila - 7 giorni fa
Pershendetje per te gjithe ato qe kane fatin e madh dhe i kane NENAT ne jete! NENE fjala me e bukur me bote .
Yllka Harizi
Yllka Harizi - 7 giorni fa
Te lumte goja o ylli..nuk ka si nena . .
Lume Mato
Lume Mato - 7 giorni fa
Zoti ju qendrofte prane te gjitheve atyre qe u mungon nena. Te lumte goja na perlote o Yll
Znnn Zkkk
Znnn Zkkk - 8 giorni fa
Me mungon nena se nuk e kam gezimi i saj kur na shihte dhe qarjet esaj kur iknim nuk pershkruhen kur iken nena ikin rrenjet dhe keputet zinxhiri
Znnn Zkkk
Znnn Zkkk - 8 giorni fa
Te lumte goja je yll i shqiperis por nje gje kisha ne fund te kenges kur troket dera te hapesh dhe te futeshin 2 femij se me duket sikur e lem nenen te pres gjith jeten faleminderit dhe me fal ne se jam gabim
Mirjan Lushnjaku
Mirjan Lushnjaku - 8 giorni fa
Kush e ul gishtin poshte jane injorante dhe fare e keqe sepse eshte kenge per nenat tona .teksti shume i bukur dhe kenketari shume bukur
Stavro Guri
Stavro Guri - 8 giorni fa
Bravo ylli nuk fjal per nenat me kte not in vecse me ender I shikoj te dy
Giuliano Cesano
Giuliano Cesano - 8 giorni fa
Mallkuar qofte ky kurbet,Zoti na ruajt ne emigrantet shqiptare neper bote. Gjithashtu i bekofte te gjitha nenat qe presin me malle edhe qe na mungojne jashte mase, Like per te gjitha nenat. 😥😥😥😥
Anesti Corti
Anesti Corti - 8 giorni fa
🇦🇱♥️🤲🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Devis Rucos
Devis Rucos - 8 giorni fa
Nena eshte gjeja me e shtrenjte ne bote
Stelina Lulo
Stelina Lulo - 8 giorni fa
Nuk kam fjale🥺
Sergio
Sergio - 8 giorni fa
Sa mallengjuese per te gjith ne qe jemi ne kurbet
Valon Xharra
Valon Xharra - 9 giorni fa
Te lumt goja 🇦🇱
Prossimi video