NO VIDEO :o(

Portokalli, 2 Dhjetor 2018 - Çifti i lumtur (Vakia e shokut të burrit)

2 507
269
 
Commenti
Ela Rafaela
Ela Rafaela - 4 giorni fa
Irgen Delinda Rezi jeni aktore shume te mire.Na kenaqet 😂😂😂😂😂😄😄😄😄
Fatjona Metani
Fatjona Metani - 9 giorni fa
Eddy jixhsivhskxo ball kcjxhdgev😦😦😦😥😥😱😥😥😥😥😥😥😥😥
Ana Kiptiu
Ana Kiptiu - 27 giorni fa
Aaaàaaaaaa hahahahahzhzhahs
Ana Kiptiu
Ana Kiptiu - 27 giorni fa
Onjesha💕💓💟💗❤
Faro Kadilli
Faro Kadilli - 27 giorni fa
Vdekja mooo jo vakja ajdeee
Eriet 1234
Eriet 1234 - Mese fa
ca burri
Ornela Dine
Ornela Dine - Mese fa
Pupupupupupulhpu allahallA. O ZOT I madh
Landi Hoxha
Landi Hoxha - 2 mesi fa
cfare humori budallik
muzik te ndryshme
muzik te ndryshme - 2 mesi fa
hahaha
😂😂😂😂😂😂
Elenita Avdylaj
Elenita Avdylaj - 2 mesi fa
Ku dini ju per aktrimin qe e Shani ... Ajo eshte super !
Lola Sulejmani
Lola Sulejmani - 3 mesi fa
Pse cuhet Cifti lumtur kur mundet
Cifti ndarjies 😡😠
Drilon Nika
Drilon Nika - 3 mesi fa
bravo shum e bukur ju lumt😂😂😂😂👏👏👏👏
Ina Kurti
Ina Kurti - 4 mesi fa
😂😂😂
Sandra Nasufi
Sandra Nasufi - 4 mesi fa
Sandra
migel gjoka Cela
migel gjoka Cela - 4 mesi fa
Oh my gosh thot burri
Orazio Spataro
Orazio Spataro - 4 mesi fa
🔫
SuperReni28
SuperReni28 - 5 mesi fa
Ështe aktore shume e mire mos shikoni rolin sepse nje aktore e mire ben shume role
Lindita Bajrami
Lindita Bajrami - 5 mesi fa
Bukur
Aldush Shermadhi
Aldush Shermadhi - 5 mesi fa
😂😂😂
alfamed alfamed
alfamed alfamed - 5 mesi fa
dy autobuza nga saranda hahahaha
Teuta Caushi
Teuta Caushi - 5 mesi fa
Kenge popullore
piccola fiorella
piccola fiorella - 5 mesi fa
Uffff kur do behen rob kto shqiptaret mer zot...o zot bej nji mrekulli,ktheja trurin 360° grad ktyre njerzve fodull qe sja kan iden e aktrimit edhe realitet ...
Valentin Leka
Valentin Leka - 4 mesi fa
They r really the best in this job
leka leka leooo
leka leka leooo - 5 mesi fa
Nice
Samsung Peshkopi321
Samsung Peshkopi321 - 5 mesi fa
Hulu se s te gje gjo oj Delia fyty hëëëëê
Aldi Cutaj
Aldi Cutaj - 5 mesi fa
Hahahaha
Bjordi Tirona
Bjordi Tirona - 5 mesi fa
Ahahahah
Besjana Basholli
Besjana Basholli - 5 mesi fa
😂😂😂
Altin Suli
Altin Suli - 5 mesi fa
Delina je e pa par ⭐🌹👌bravo
idek ?
idek ? - 5 mesi fa
Kjo video eshte kot fare
tea lazaj
tea lazaj - 5 mesi fa
Ahahahaahahahah sa per te qeshur ku salcano🤗😘😅😅😅😅😅😅😅😅
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi - 4 mesi fa
😂😂😂😂
Kleiton Lita
Kleiton Lita - 5 mesi fa
Jeni çifti më i mirë
Juliansimon Bilo
Juliansimon Bilo - 5 mesi fa
Me loot
Oltjon Dule
Oltjon Dule - 5 mesi fa
portokalli pa keta ska vler jeni njesha
Smart Phone
Smart Phone - 5 mesi fa
Hahaha
We Wuzz Kaves John
We Wuzz Kaves John - 5 mesi fa
Ma perché è nelle tendenze italiane?
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - 5 mesi fa
Ciao! Come stai?
ernest ernesti
ernest ernesti - 5 mesi fa
500 milla albanesi residenti in Italia non e poco
Matilde Mara
Matilde Mara - 5 mesi fa
Comunque è forte come pezzo😂
Matilde Mara
Matilde Mara - 5 mesi fa
Perché sono veramente bravi😂
diseko Koka
diseko Koka - 5 mesi fa
Aktore shume e mire
Pira
Pira - 5 mesi fa
#30 nelle tendenze in Italia senza motivo ma lo stesso 🇮🇹♥️🇦🇱
Kristina xcxcx
Kristina xcxcx - 5 mesi fa
ahahahah
Bond 007
Bond 007 - 5 mesi fa
Kot fare...Humor kot.....
Alessandro Galli
Alessandro Galli - 5 mesi fa
Belle le tendenze di Youtube Italia!
white devil
white devil - 5 mesi fa
Hahahah mi dispiace tantissimo non capisco neanche perchè è nelle tendenze guarda
A como
A como - 5 mesi fa
Hahahahaha mir qe e pam Rezin ne nje rol ku nuk shperfytyrohet 😍😂😂😂😂
Uendi Hasa
Uendi Hasa - 4 mesi fa
'O
Uendi Hasa
Uendi Hasa - 4 mesi fa
@
Jeton Bujupi
Jeton Bujupi - 5 mesi fa
Degjenerim Ska lidhje me Humor
Gjithmone e njejta .
O Zot Shoqria Shqiptare Po shkon drejt fundosjes .
Gjithqka Pornografike .
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - 5 mesi fa
+Thomas Thomas qetesohu! Kaloj tashi kjo gje! Ndoshta mund te jet ndonji magjup! Qe na ben lanetin! Pik e zez!
Thomas Thomas
Thomas Thomas - 5 mesi fa
fol per vete ti katunar
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - 5 mesi fa
E di car? Te lutem kontrolloj ato fjalet kur i nxjerr nga goja ne rregull? Duhet ta dish qe njerezit nuk sillen ashtu sic thua ti! Qart?
London London
London London - 5 mesi fa
😂😂😂😂😂
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - 5 mesi fa
Hajde kjo bukra e shqeu! Bravo per sot 10!
Gladiola Kuqi
Gladiola Kuqi - 5 mesi fa
Cifti perfekt 😂😂😂😂😂
Aleks Ago
Aleks Ago - 5 mesi fa
bravo!
Samsung Samsung
Samsung Samsung - 5 mesi fa
😂😂😂😅😅😅😅
Samsung Samsung
Samsung Samsung - 5 mesi fa
Kto te dy jan super aktor superrrrr
Toni Jon
Toni Jon - 5 mesi fa
A te ta ngroh nje karrige....?!.... keta qe vijne nga rrethet futi pa rradhe....shtuna dhe e diela per diasporen....
D. Mysliu
D. Mysliu - 5 mesi fa
Si mund ta gjykoni nje aktore, ne baze te rolit qe interpreton ?! Delina Zhupa eshte nje nder aktoret me te mira te portokallise ! Eshte e zonja ne te gjitha rolet, kjo s'do te thote qe karakteri i saj ose personaliteti , eshte sic i personazhit qe interpreton ! Mos e teproni ju lutem .
Antrianna Prifth
Antrianna Prifth - Mese fa
👍👍👍👍👍
migel gjoka Cela
migel gjoka Cela - 4 mesi fa
Bravo☺😊😆😇
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi - 4 mesi fa
😂😂😂
tola kejsi
tola kejsi - 4 mesi fa
djali ti je izjuar po ti duhet te me peso jam vajz dhe me fal qe te po zalis 😘
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - 5 mesi fa
+_THE KILLER_ sigurisht qe ashtu eshte
aniii shila
aniii shila - 5 mesi fa
Shum i bukur ky fundi X VAKI.Vecse pak i Gjate x Mendimin tim🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂U ngrit i VDEKURI nga (BARRA)😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi - 4 mesi fa
😂😂😂😂😂
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - 5 mesi fa
Po pra! Shyqyr zoti! Aman me ne fund qe na beri cik per te qeshur kjo pjesa kur i hypi dalinda per siper kti cunit dhe e puthi pastaj kur i erdhi gruja qe mbante tavakane me filxhan kur e pa i ra nga dora! Dhe papritur filxhanet u thyn! Dhe ajo u nevrikos dhe bertiste me te madhe: Nuk te vjen turp! 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Alban Strakosha
Alban Strakosha - 5 mesi fa
I fooort
Aaaaaa 🤣🤣🤣🤣🤣 ça ulëritje
Lefi Sallata
Lefi Sallata - 5 mesi fa
Asgje skan me shume ato vec anglishte dhe lekve. Can ka qerreti me shume see kjo. Kjo eshte kadaif
Redi Kokomani
Redi Kokomani - 5 mesi fa
Bone gabim qe u ngrejte 🤪🤪🤪
Daniel Durra
Daniel Durra - 5 mesi fa
Turp a ka famiglie a po jo?
Tablet Tab
Tablet Tab - 5 mesi fa
Kjo esht aktore perverse
jeta ime
jeta ime - 5 mesi fa
+comment as agron sa njerëz të pa logjikë që jeni aman ! Si i paragjykoni njerëzit aman !!!
Lefi Sallata
Lefi Sallata - 5 mesi fa
Kot e Shani kte. Yll eshte Po dhe aktore shume e mire.
Per Hollywood eshte
jurgen memocela
jurgen memocela - 4 mesi fa
si. te kujdesesh per fytyren
number one
number one - 5 mesi fa
Me mire afer Hollywood andej nga los Angeles aty ku jane ato industria e filmave porno...
τι λες τωρα
τι λες τωρα - 5 mesi fa
Per Hollywood s'eshte po per t'i hyp siper eshte xham fare
Lefi Sallata
Lefi Sallata - 5 mesi fa
Superpjeshk eshte kjo pjeshka.
Me fat Miku qe e shtyp
Anya Grace
Anya Grace - 5 mesi fa
cdo shok i burrit eshte dhe shok i imi
aa te lumt goja 😂
Kristina Mustafaj
Kristina Mustafaj - 5 mesi fa
c do shok i burrit eshte dhe shoku im 😂😁😂😁😂😁
entela cotaj
entela cotaj - 5 mesi fa
😂😂😂😂😂😂😂
ROMAN 3
ROMAN 3 - 5 mesi fa
Yll je , te ishe imja le te ishe si ajo te cifti ta bej hallall
Matin E.
Matin E. - 5 mesi fa
BUKRA KESHTU LYI FLOKET BRUNECSE JE SHUME E MIRE DHE BUZET MOS I FRY SE I KE MIRE ORIGJINALE
besnik prizreni
besnik prizreni - 5 mesi fa
4
Smart Phone
Smart Phone - 5 mesi fa
Sum bukur ke shkruar
Leonardo Brahimllari
Leonardo Brahimllari - 5 mesi fa
Eshte si yll ❤❤
Αννα Ντερβισαι
E tepruar
klea klea
klea klea - 5 mesi fa
Ahahaahaha cdo shok I burrit eshte edhe shoku im a te lumt goja
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi - 4 mesi fa
😂😂😂😂
Tita proko
Tita proko - 5 mesi fa
Qji
sara Lezha
sara Lezha - 5 mesi fa
Shum banale
Margerita Bella
Margerita Bella - 5 mesi fa
Shum bukur
lindsey lindsy
lindsey lindsy - 5 mesi fa
Me acaron kjo femerrr duketttt fiksss sic ben rolin😏
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi - 4 mesi fa
Hahahahahahaa
piccola fiorella
piccola fiorella - 5 mesi fa
Lindsey lindsy@ te isha une si ajo aktorja re kisha raportu komentin bashk me profilin..po i thojn nje fjale : hapi rrug injoranteve..
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - 5 mesi fa
+lindsey lindsy dases güt
Paulin Gjoni
Paulin Gjoni - 5 mesi fa
+anna luma E vertetë.
lindsey lindsy
lindsey lindsy - 5 mesi fa
Fjorela Beqo thank you😂😂
Eno Eno
Eno Eno - 5 mesi fa
https://youtu.be/sfPFWlbAiRU pjesa me e bukur
Prossimi video