Yll Limani - Vaj (Official Video)

25 972
762
 
Commenti
Gleardo Ruci
Gleardo Ruci - 2 minuti fa
Ma I miri je
armend istrefi
armend istrefi - 55 minuti fa
Shumm Sen i mir :)
Adrino Lugaj
Adrino Lugaj - 56 minuti fa
Shum shum I bukur
iljado debrova
iljado debrova - 22 ore fa
Se pse i ngjaka videoklipit te eminemit spave bound
Ridi Zhuzhi
Ridi Zhuzhi - Giorno fa
R -zh ma I miri
Anonymous Albania
Anonymous Albania - Giorno fa
👌👌
Klaus 13
Klaus 13 - Giorno fa
EINFACH STARK, SUPER, KLASSE, MUSS MAN GEHÖRT HABEN
Tanyy Gm
Tanyy Gm - Giorno fa
Je shum i mir😍😿💖💖💖💖💜💜💓💕
ramiz smahovi
ramiz smahovi - Giorno fa
kejt kan me tu kthy❤Xh.Njejt si mu siq ma ke thy❤❤❤.
Andrea Beqja
Andrea Beqja - 2 giorni fa
Sje mo me mu sjam mo me ty!! Cdo kujtim ti maje 🍀 ylliiiii ca zeri krejt ritem esht kenaqesi te degjosh ty
Gezim Mamica
Gezim Mamica - 2 giorni fa
Je nje yll i 2019 te dua shume ❤️❤️❤️❤️😍😍😍
shegush muha
shegush muha - 2 giorni fa
Shume kenge e bukur me pelqen shume
Anna Senka
Anna Senka - 3 giorni fa
Sei meraviglioso ti scrivo da italia hai una voce stupenda
continua cossi bravissimo ..👏🏾👏🏾
Sibiana Hoxha
Sibiana Hoxha - 3 giorni fa
Si tè
Verjan Hamzai
Verjan Hamzai - 3 giorni fa
Yll eka emrin nje yll ivrtet esht lum nena pe eka kte engjll yll je nj nter kngtart metmir shqiptar ti dhe butrinti
rafael shyti
rafael shyti - 4 giorni fa
👍👍👍👍👍na knaqe
Ema Beca2017
Ema Beca2017 - 4 giorni fa
yll bote je
Elena Markaj
Elena Markaj - 5 giorni fa
Sa i bukur je
Elena Markaj
Elena Markaj - 5 giorni fa
Ylli je shum i mire
Rinda Rinda
Rinda Rinda - 5 giorni fa
Nalt e ma nalt shkon se je nje mrekulli e vecant 😍😍😍😍
Fiorela Qamili
Fiorela Qamili - 5 giorni fa
Ylli eshte nje nga zerat me te bukur ne bote💖😘😘🤩🤩🤩
florjana Gjokaj
florjana Gjokaj - 6 giorni fa
I love you yll 💋❤💋
Alb Ania
Alb Ania - 6 giorni fa
nje kenge super
Show Bizi
Show Bizi - 6 giorni fa
qekjo kang pom shtin n lidhje dashurie me veten qaq e dhimbshme 😂❤🔥
kurdishgurl11
kurdishgurl11 - 7 giorni fa
still obsessed 💕💕💕
Kristina Carku
Kristina Carku - 7 giorni fa
Bravo ylli
K.L gaming
K.L gaming - 9 giorni fa
As vete nuk e di sa here i kam dhene replay kenges😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
K.L gaming
K.L gaming - 9 giorni fa
Ne dashuri me kete kenge
Lena Gashi
Lena Gashi - 10 giorni fa
Perfekt e ke zonin veq shume suksese ne karrier 🌠🌠☄
Visi Ajam
Visi Ajam - 10 giorni fa
Nje nder zerat me te bukur shqiptar. Larg komercializmit. Kenge qe percjellin emocion. Bravo Ylli. Suksese te metejshme.
Restart Lezhe
Restart Lezhe - 11 giorni fa
Kurr nuk ngopem te e ngju yllin
Restart Lezhe
Restart Lezhe - 11 giorni fa
Supeeeeerrrrr
Blend Merovci
Blend Merovci - 11 giorni fa
Na qive nanen bre burrr ndy gujzat na qite
Mentor kurtishi i kohes moderne je ti 🤪
Smoki Smoki
Smoki Smoki - 12 giorni fa
bukur
Erion Alite
Erion Alite - 14 giorni fa
Cvkes
Naim Muqaj
Naim Muqaj - 14 giorni fa
Super këng👌👌👌
Lejna Imeri
Lejna Imeri - 14 giorni fa
Bravo
teaa teaa
teaa teaa - 15 giorni fa
ja vlen te degjohen kenge te tilla plot ndjenj emocion pa sharje ,femra ,lek ,mburrje. .....bravo nje si Yll limani i duhet estrades shqiptare♡♡♡♡
Ajsi Kurti
Ajsi Kurti - 15 giorni fa
😍😍😍😍🤗😍😅
Ajsi Kurti
Ajsi Kurti - 15 giorni fa
Vertet yll je
Miranda pacuku
Miranda pacuku - 16 giorni fa
O yll je shum i mire ne Cdo kang je perfekt do me pelqente shume nje bashkpunim me irkenc hyken sepse te dy keni zera te embel dhe shume perfekt . 😘😘😘😘😘😘💋💋❤❤❤❤
Angel 1
Angel 1 - 16 giorni fa
Kush pot bon kaq shume me vujt o yll o drite😜😚😚
Marjus Lecini
Marjus Lecini - 16 giorni fa
adhurimm
Btflbrxgrl 1inNY
Btflbrxgrl 1inNY - 17 giorni fa
👋👋to the past 👍Hello to the future one ,Yeah👏☝🙏
universal love
universal love - 17 giorni fa
👑👑👑👑👑👑👑
universal love
universal love - 17 giorni fa
👑👑👑👑👑👑👑
irina gixhari
irina gixhari - 18 giorni fa
😍😍😍
Klaudia Hena
Klaudia Hena - 19 giorni fa
🔥🔥❤💚
Malsore Shabani
Malsore Shabani - 19 giorni fa
Shum bukur eshte kenga ime e preferuar😍😘
Klea Turku
Klea Turku - 18 giorni fa
Edhe e imja😊😙
flamur xhaka
flamur xhaka - 19 giorni fa
kuku a qisi gange po qet
Γιουλή Στέφανος
Sa bukuroshe kjo goca 😊
Parashqevi Gjini
Parashqevi Gjini - 19 giorni fa
😍😍😍
Blerina Axhirexha
Blerina Axhirexha - 19 giorni fa
♥️♥️♥️♥️
Kujtim Muci
Kujtim Muci - 20 giorni fa
Kengtari me i mirë bravo ylli limani 👏👏👏👍
Violeta Caushi
Violeta Caushi - 20 giorni fa
ylli limani te lumte goja.......
Simple Girl
Simple Girl - 21 giorno fa
0:55 mos e rruj
Don Franco
Don Franco - 2 giorni fa
hahah '' po se rrok'' d.m.th nuk ja vlen, nuk ka llogari
Xhylistanepl Mani
Xhylistanepl Mani - 21 giorno fa
Shum bukur😍
faji mbet te ty tu luta
faji mbet te ty tu luta - 22 giorni fa
Zemren kan m ta tgy
faji mbet te ty tu luta
faji mbet te ty tu luta - 22 giorni fa
Njejt si une
anila vasili
anila vasili - 22 giorni fa
bravo ylli , ke shume kenge te bukura
Gresa Sejdiu
Gresa Sejdiu - 22 giorni fa
Po I miree valla
Nisi Android
Nisi Android - 23 giorni fa
Kurr nuk bani lum ky djal, veq tuj vujt
Dritan Tema
Dritan Tema - 23 giorni fa
Song hits 👏👏
Orsa Krasniqi
Orsa Krasniqi - 24 giorni fa
Kjo kenge..........😭😩😩😩 me kujton Ti them dikuj
keshtu Se krejt kan me tu kthy edhe zemren kan me ta thy njejt si mu edhe tyy😭😭 Kenget Qe Kane domethenje dhe kuptim Qe shprehim dashuri e merzi i sjell vetem i madhi YLLI
Ema Andre
Ema Andre - 24 giorni fa
Love you ❤️💋
Alba hawk
Alba hawk - 25 giorni fa
Muzika shqipe pa shqipetaret e kosoves do ishte shum e varfer.
MY bmw M///
MY bmw M/// - 26 giorni fa
Ylli e ka emrin e duhur edhe spoti perfekt me bmw E30 😍😍😍
Martin Hyseni
Martin Hyseni - 27 giorni fa
Bravo
Ευδοκία Χαράλαμπου
Me i miri ska si ti i adhurushem
ERJON FEKAJ
ERJON FEKAJ - 28 giorni fa
Zëri I tij eshte shum dashurues
Elvira Rrahmani
Elvira Rrahmani - 29 giorni fa
shum i bukur❤️😘
Sara Maliqi
Sara Maliqi - 29 giorni fa
Definitivisht ky e meriton skenen nderkombetare❤🖒
MAFFI I Fortnites
MAFFI I Fortnites - 29 giorni fa
Oo hallall bre burr 👍
Dea 20
Dea 20 - Mese fa
Zeri , teksti 💜
rafael shyti
rafael shyti - Mese fa
ylli je👍👍👍
DARI Official
DARI Official - Mese fa
Maimiri
iljeda hatija
iljeda hatija - Mese fa
O yll qe shkelqen je super❤ te gjitha kenget qe ke bo jan hite💕 suksese ne 2019 ...te kam idhull ti je yll si çke dhe emrim ❤❤❤💕❤💕❤😉💕❤😍😍
mira sinani
mira sinani - Mese fa
je ma i miri
Kevin Robi
Kevin Robi - Mese fa
Me i miri
Antigona Nurkasa
Antigona Nurkasa - Mese fa
Yll e meriton edhe emrin qe e ke ,👑
Xhaferr cakoni
Xhaferr cakoni - Mese fa
👍🏻
sindy telka
sindy telka - Mese fa
Se krejt kan me tu kthy. It's karma. 😉👍❤
aorta maliqi
aorta maliqi - Mese fa
╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`.¸.[yll limani]♥♥
Nisa Kotarja
Nisa Kotarja - Mese fa
Je si yll si kur je vet😘😘😘😍😘😘😍
Blerenta Neziri
Blerenta Neziri - Mese fa
ylli te dua shum dhe buntrintin 2 ju dua shum
meli mei
meli mei - Mese fa
Edhe na t dojm 😂
Ermira Abdullahu
Ermira Abdullahu - Mese fa
Ylli edhe butrinti me e bo ni kang
Albanian Rap
Albanian Rap - Mese fa
Se kejt kan me tu kthy..
henor fortnite gaming
Je kengtar shum ama shum i mir suksese
Klajdi Mule
Klajdi Mule - Mese fa
Ylli limami
Super brow
Merita Lubovci
Merita Lubovci - Mese fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
legend on way
legend on way - Mese fa
kjo kong asht kon shum:shum
Almir Nuhiu
Almir Nuhiu - Mese fa
Bravo ylli perfect
Deqani Tv
Deqani Tv - Mese fa
Wowowo o zot sa embel kendon bre ❤️ta knaq ky Yll prsh . Nga Deqani
legend on way
legend on way - Mese fa
po burra
Nura
Nura - Mese fa
💛💛Yll Limani💛💛
Rini Mucollari
Rini Mucollari - Mese fa
Super kenge...bravo yll limani
Troubleman G'z Outlaw
Ky do behet ikona e vocalit zanor..ketu e mbrapa...bravo bro..je exlelent...per zotin..
Marjana Koci
Marjana Koci - Mese fa
Ti je vetem 1 yll zemer, nuk ngopem duke e degjuar 😍😘💥
Rinesa Halitaj
Rinesa Halitaj - Mese fa
Like nese pot peleqen pjesa e sekondit 0:31💜💜💜💜
fatjon.morina04
fatjon.morina04 - 6 giorni fa
+Rinesa Halitaj Kur je i drejt e i sinqert so sen ☺☺ un e thash realitetin qe mu ka dok pjes e.bukur ☺☺ a ki.. insta?
fatjon.morina04
fatjon.morina04 - 6 giorni fa
+Rinesa Halitaj edhe mu mpelqen shum kjo kang amo edhe kjoe e e rea harrom ☺☺
fatjon.morina04
fatjon.morina04 - 6 giorni fa
koka.pjesa e.mir ☺
Ledion Mhillaj
Ledion Mhillaj - Mese fa
Gjithmon kang kuptim plote suksese Ylli
edvina likaj
edvina likaj - Mese fa
me i miri ylli limani te adhuroj❤️❤️❤️
Prossimi video